DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Kurzy pro IT specialisty

Kurzy pro IT specialisty

Přihlaste se na IT školení, která probíhají pod vedením certifikovaných trenérů. Osvojte si na oficiálním kurzu znalosti od odborníků z praxe.
💡 10 důvodů proč zvolit oficiální Microsoft kurz

Vyberte pobočku

VMware

VMware vSphere – Fast Track [v8] od 53 000,00 Kč

VMvSFT8
Tento pětidenní intenzivní kurz vás provede z úvodních do pokročilých manažerských dovedností VMware vSphere®. Na základě obsahu nejžádanějšího kurzu instalace a konfigurace budete rozvíjet pokročilé dovednosti potřebné pro správu a údržbu škálovatelné virtuální infrastruktury. Prostřednictvím kombinace přednášek a praktických laboratoří budete instalovat, konfigurovat a spravovat vSphere 7. Prozkoumáte funkce, které budují základ pro skutečně škálovatelnou infrastrukturu a prodiskutujete, kdy a kde mají tyto funkce největší efekt. Tento kurz vás připraví na správu infrastruktury vSphere pro organizaci libovolné velikosti pomocí vSphere 8, která zahrnuje VMware ESXi™ 8 a VMware vCenter Server® 8. 
detail kurzu

VMware vSphere – Install, Configure, Manage [V8] (EDU-VSICM8) od 49 000,00 Kč

VMvSICM8
Tento pětidenní kurz nabízí intenzivní praktické cvičení se zaměřením na instalaci, konfiguraci a správu VMware vSphere® 8, včetně VMware ESXi™ 8 a VMware vCenter Server® 8. Naučíme vás spravovat vSphere infrastrukturu organizace jakékoliv velikosti. Kurz je základem pro většinu dalších VMware technologií v softwarově definovaných data centrech. 
detail kurzu

VMware vSphere – What is New [V6.7 to V7] (EDU-VSWN7) od 30 000,00 Kč

VMVSVN7
V tomto certifikovaném praktickém třídenním kurzu objevíte nové funkce a vylepšení v rámci VMware vCenter Server® 7 a VMware ESXi™ 7. Díky reálným scénářům nasazení, praktickým návodům a cvičením získáte zkušenosti k efektivnímu nastavení a konfiguraci VMware vSphere® 7. Tento kurz doporučujeme pro všechny, kdo chtějí nasadit vSphere 7 v jejich stávajících vSphere prostředí.
detail kurzu

Cisco

Implementing and Configuring the Cisco Identity Services Engine od 65 000,00 Kč

SISE
V kurzu se seznámíte s praktickým nasazením a konfigurací Cisco Identity Services Engine (ISE) verze 3.0. Cisco ISE platforma nahrazuje stávající Cisco Secure Access Control System (ACS) a Network Admission Control (NAC) server, které jsou typicky využívány pro ověřování uživatelů přistupujících do vnitřní sítě. Naučíte se tak jednoduše poskytovat a bezpečně řídit přístup přes kabelové, bezdrátové a VPN připojení.
detail kurzu

Implementing and Administering Cisco Solutions od 39 900,00 Kč

CCNA
Na kurzu získáte širokou škálu základních znalostí pro kariéru v oblasti IT. Kombinací přednášky, laboratoří a samostudia se naučíte, jak instalovat, provozovat, konfigurovat a ověřovat základní sítě IPv4 a IPv6. Kurz připraví uchazeče na certifikační zkoušku 200-301 Cisco Certified Network Associate (CCNA).
detail kurzu

Kybernetická bezpečnost

Základy kybernetické bezpečnosti od 7 500,00 Kč

SO1
Kurz je úvodem do bezpečnosti informací. Slouží k pochopení řízení informační bezpečnosti a vysvětlení jednotlivých technických nástrojů.
detail kurzu

Implementace zákona o kybernetické bezpečnosti od 5 300,00 Kč

SEC_ZKB
Tento kurz vám představí praktickou stránku implementace ISMS, její komplikovaná místa a získáte přístup pro tvorbu bezpečnostní strategie.
detail kurzu

Architekt kybernetické bezpečnosti od 46 000,00 Kč

SEC_ARKB
Tento intenzivní pěti denní kurz poskytne bezpečnostní přehled přes jednotlivé části ICT s vazbou na zákon o kybernetické bezpečnosti č. 181/2014 Sb. Pozornost je věnována širokému rozsahu technických bezpečnostních opatření a jejich možné implementaci v praxi s ohledem na požadavky Vyhlášky č. 82/2018 Sb.
detail kurzu

Aktuální trendy v ICT od 7 500,00 Kč

OTH_ICT
Aktuální trendy v ICT je praktické jednodenní školení, které je zaměřeno na trh jako celek a žádná technologie není upřednostňována. Cílem školení je seznámit účastníky se stávajícím vývojem ICT světa, s aktuálními a budoucími trendy. Součástí školení je i slovník dnešní běžné terminologie.
detail kurzu

Bezpečnost na směřovačích od 23 100,00 Kč

S1
Na kurzu budete provedeni problematikou síťové bezpečnosti a implementací na směrovačích.
detail kurzu

CompTIA Security+ od 32 500,00 Kč

COMPTIA_SEC
Oficiální kurz vám předá praktické znalosti o informační bezpečnosti v procesní i technické oblasti v rozsahu dostačujícím pro úspěšné složení certifikační zkoušky CompTIA Security+. V ceně je voucher na certifikační zkoušku CompTIA Security+ SY0-501.
detail kurzu

Trénink vyjednávání s vyjednavačem od 27 500,00 Kč

SO_VYJ
Na kurzu si vyzkoušíte si 5 praktických simulací vyjednávání a dostanete zpětnou vazbu od předního evropského vyjednavače. Uvidíte 9 krátkých filmů vyjednavačů v akci a poučíte se z jejich chyb i předností. Naučíte se prakticky využívat 19 nejúčinnějších vyjednávacích technik a triků. Posílíte dovednost vyjednat výhodné podmínky a zároveň posílit (udržet) korektní vztahy. Rozvinete schopnosti zvládat stresové a neočekávané vyjednávací situace, schopnosti bránit se nátlaku, manipulaci a nekonstruktivnímu přístupu.
detail kurzu

Bezdrátové sítě

Základy wifi sítí od 27 000,00 Kč

WL1
V tomto kurzu získáte ucelené informace o základech fungování bezdrátové sítě.
detail kurzu

Datové centrum

Nexus 9300/9500 and Application Centric Infrastructur od 65 900,00 Kč

DC-N92
Díky kurzu porozumíte architektuře přepínačů Nexus 9500/9300 a zvládnete řešit nastalé problémy.
detail kurzu

Infrastruktura

Rozšířená konfigurace přepínačů od 30 800,00 Kč

RS1
Na kurzu získáte podrobnější teoretické informace a praktické zkušenosti týkající se nových vlastností a služeb využitelných na přepínačích.
detail kurzu

Základy Internetworkingu od 11 000,00 Kč

A0
V teoretickém kurzu se zaměříte na představení základních technik, technologií a terminologie komunikace v datových sítích.
detail kurzu

Základy MPLS od 33 000,00 Kč

SP1
Na kurzu budete seznámeni s funkčností MPLS sítě a MPLS VPN aplikací, s využitím MPLS pro transport IPv6 datového provozu a s nasazením IPv6 v MPLS L3 VPN.
detail kurzu

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů