DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Kurzy pro IT specialisty

Kurzy pro IT specialisty

Přihlaste se na IT školení, která probíhají pod vedením certifikovaných trenérů. Osvojte si na oficiálním kurzu znalosti od odborníků z praxe.
💡 10 důvodů proč zvolit oficiální Microsoft kurz

Vyberte pobočku

MS Azure

AZ-900: Microsoft Azure – základy od 11 900,00 Kč

MAZ900
Tento dvoudenní základní přehledový kurz vás seznámí s možnostmi Microsoft Azure, s jeho nabízenými službami, orientačně vysvětlí principy licencování a možnostmi podpory. Kurz může prospět jako součást přípravy na zkoušku AZ-900 Microsoft Azure Fundamentals.
detail kurzu

MS SQL Server

20461: Microsoft SQL Server 2014 – Vytváření dotazů v Transact-SQL od 24 210,00 Kč

MS945
V tomto kurzu studenti získají znalosti a dovednosti potřebné k vytváření dotazů v jazyce Transact-SQL pro Microsoft Server 2014. Kurz Vás naučí základním technickým dovednostem, které je nutné znát ve všech dalších oblastech použití SQL Serveru, jako je vývoj databází a jejich správa, analýza dat a Business Intelligence (BI).
detail kurzu

20462: Administrace databázového serveru Microsoft SQL Server 2014 od 26 900,00 Kč

MS950
V tomto kurzu studenti získají znalosti a dovednosti potřebné pro zajištění správy a údržby databázového systému Microsoft SQL Server 2014. Kurz se zaměřuje na využití služeb a nástrojů Microsoft SQL Serveru 2014, které se vztahují ke správě databází.
detail kurzu

20463: Implementace Data Warehouse v Microsoft SQL Serveru 2014 od 26 900,00 Kč

MS955
V tomto kurzu studenti získají znalosti pro implementaci BI (Business Intelligence) platformy. Účastníci kurzu se naučí jak vytvořit datový sklad použitím ETL procesů služby SQL Server Integration Services a validovat data pomocí služeb SQL Server Data Quality Services a SQL Server Master Data Services.
detail kurzu

20464: Programování databází v Microsoft SQL Server 2014 (Developing Microsoft® SQL Server® 2014 Databases) od 26 900,00 Kč

MS960
Tento kurz seznamuje účastníky s procesem programování databází v systému Microsoft SQL Server 2012 nebo SQL Server 2014. Kurz se zaměřuje na vytváření tabulek, indexování, plánování dotazů, vytváření databázových objektů atd. Dále se zaměřuje na procesy kódování, jako jsou transakce, souběžnost, zpracování chyb, triggery a SQL CLR.
detail kurzu

MS Windows Server

10969: Windows Server 2012 – správa služeb Active Directory od 26 900,00 Kč

M10969
Tento kurz je určený pro správce sítě, kteří se chtějí podrobně seznámit s  Active Directory a Group Policy na platformě Windows Server 2012 a Windows Server 2012 R2. V kurzu se budeme věnovat správě identit a řízení přístupu, konfiguraci klíčových funkcí ve službě Active Directory Domain Services atd. Součástí kurzu jsou praktická cvičení ve virtuálním prostředí.
detail kurzu

20410: Windows Server 2012 – instalace a konfigurace od 26 900,00 Kč

MS600
Kurz je první částí ze série tří kurzů, které poskytují dovednosti a znalosti potřebné k zavádění základní infrastruktury systému Windows Server 2012 ve stávajícím podnikovém prostředí. Tři kurzy společně pokrývají zavádění, řízení, údržbu a zajišťování služeb a infrastruktury v prostředí systému Windows Server 2012. Tento kurz pokrývá především počáteční implementaci a konfiguraci základních služeb, jako je například Active Directory Domain Services (AD DS), síťové služby, a Hyper-V. Edice serveru Windows Server 2012 Standard Poskytuje všechny role a funkce, jež jsou k dispozici na Windows Server 2012 platformě. Podporuje až 64 sokety a až 4 terabajty (TB) paměti RAM. Zahrnuje licence pro dva virtuální stroje. Windows Server 2012 Datacenter Poskytuje všechny role a funkce, které jsou k dispozici na platformě Windows Server 2012. Zahrnuje neomezený počet licencí virtuálních strojů pro virtuální stroje, které jsou provozovány na stejném hardwaru. Podporuje 64 sokety, až 640 procesorových jader a až 4 TB paměti RAM. Fyzické komponenty Služby Active Directory: Úložiště dat pro AD DS informace. Jedná se o soubor na každém řadiči domény. Řadiče domény. Spravují kopii AD DS databáze. Servery globálního katalogu. Spravují globální katalog, který obsahuje kopii části informací ze všech domén v lese a urychluje vyhledávání objektů. Read Only Domain Controllers (RODCs). Speciální instalace AD DS pouze ke čtení, jsou často používány na pobočkách, kde je nižší bezpečnost a odbornost IT podpory. GPO GPO je objekt, který může obsahovat mnoho různých nastavení zásad, které se vztahují ke konfiguraci prostředí uživatele, počítače nebo obou. GPO jsou uloženy v SYSVOL, a mohou být spravovány pomocí Group Policy Management Console (GPMC). V GPMC, můžete otevřít a upravit objekt zásad skupiny pomocí Group Policy Management Editor. GPO jsou logicky propojeny s Active Directory ® kontejnery pro vynucení nastavení na objekty v těchto kontejnerech.
detail kurzu

20411: Windows Server 2012 – správa serverů od 26 900,00 Kč

MS610
Tento kurz je druhou částí ze série tří kurzů, které poskytují dovednosti a znalosti potřebné k zavádění základní infrastruktury systému Windows Server 2012 ve stávajícím podnikovém prostředí. Tyto tři kurzy společně pokrývají zavádění, řízení, udržování a zajišťování služeb a infrastruktury v prostředí se systémem Windows Server 2012. Tento kurz především zahrnuje úkoly správy, nezbytné k udržení infrastruktury systému Windows Server 2012, jako jsou správa uživatelů a skupin, přístupů k síti a zabezpečení dat. Zajímavými tématy jsou správa Group Policy, DNS, NPS a NAP i doménových služeb Active Directory. Klonování virtualizovaných řadičů Windows Server 2012 uvádí klonování virtualizovaných řadičů domény. V předchozích verzích systému Windows Server si řadiče domény, které byly spuštěny ve virtuálním stroji, nebyly vědomy jejich virtuálního stavu. Toto činilo procesy, jako je klonování a obnovení virtuálních strojů pomocí snapshotů potenciálně nebezpečné, protože mohlo dojít ke změnám operačního systému, které řadič domény neočekával. Windows Server 2012 poskytuje řešení tohoto problému konkrétními virtualizačními schopnostmi Virtualizovaných Doménových Řadičů (VDCs). Windows Server 2012 VDCs poskytují dvě významné výhody: Můžete bezpečně klonovat řadiče pro dosažení dodatečné kapacity a ušetřit čas při konfiguraci. Náhodná obnova snímků řadiče domény nenaruší prostředí AD DS.  Group Policy Zásady skupiny jsou velmi silný nástroj pro správu. Můžete je použít pro zavedení různých nastavení velkému množství uživatelů a počítačů. Můžete je použít na různých úrovních od místní po doménovou, ale nastavení můžete zacílit i velmi přesně. Primárně, můžete použít zásady skupiny ke konfiguraci nastavení, které nechcete, aby uživatelé ovládali. Navíc můžete použít zásady skupiny pro standardizaci desktopových prostředí na všech počítačích v organizačních jednotkách, nebo v celém podniku, případně nastavit další zabezpečení a pokročilá nastavení systému a pro jiné účely, například: nastavení zabezpečení, nasazení softwaru, přesměrování složek, či konfigurace nastavení sítě. Direct Access Funkce DirectAccess v systému Windows Server 2012 umožňuje bezproblémový vzdálený přístup k intranetovým zdrojům, bez předchozího vytvoření uživatelem iniciovaného připojení VPN. Funkce DirectAccess také zajišťuje bezproblémové připojení k aplikační infrastruktuře pro interní i vzdálené uživatele.
detail kurzu

20412: Windows Server 2012 – pokročilá správa služeb od 26 900,00 Kč

MS620
Naučte se, jak na poskytování a konfiguraci pokročilých služeb pomocí systému Windows Server 2012 v tomto pětidenním kurzu. Tento kurz je posledním ze série tří kurzů, které poskytují dovednosti a znalosti potřebné k zavádění infrastruktury se systémem Windows Server 2012 v podnikovém prostředí. Tyto tři kurzy společně pokrývají zavádění, řízení, udržování a zajišťování služeb a infrastruktury v prostředí systému Windows Server 2012. Tento kurz pokrývá především pokročilou konfiguraci služeb nezbytných pro nasazení, správu a údržbu infrastruktury systému Windows Server 2012, jako jsou pokročilé síťové služby, Active Directory Domain Services (AD DS ), identity management, správu práv, Federativní služby, síťové vyrovnávání zátěže, failover clustering, zajištění kontinuity provozu a obnovu při poruchách.   Storage Spaces Storage space je schopnost virtualizace úložiště integrovaná do systému Windows Server 2012 a Windows 8. Můžete využít storage spaces k přidání fyzických disků všech typů a velikostí do pole úložiště a vytvořit vysoce dostupné virtuální. Hlavní výhodou storage spaces je, že již není nutné spravovat jednotlivé disky, ale můžete úložiště spravovat jako jeden celek. DAC Dynamic Access Control v systému Windows Server 2012 je nový přístupový kontrolní mechanismus pro souborové systémy. To umožňuje administrátorům definovat ústřední přístupové zásady, které lze použít pro jakýkoliv souborový server v organizaci. Dynamic Access Control pomáhá realizovat zabezpečení na souborových serverech, přidáním podmínek k oprávněním ke sdílení a NTFS oprávněním. Dynamic Access Control zajišťuje, že tyto centrální zásady jsou stále uplatňovány, bez ohledu na to, jak se změní oprávnění ke sdílení a NTFS. Dynamic Access Control tedy kombinuje více kritérií pro povolování přístupu. IPAM IPAM je systém pro prohledávání, sledování využití, auditování a správu IP adresního prostoru v síti. IPAM umožňuje správu a monitorování DHCP a DNS. IPAM poskytuje komplexní pohled o využití IP adres. IPAM shromažďuje informace z řadiče domény a serverů NPS (Network Policy) a ukládá tyto informace v interní databázi systému Windows. Branch Cache Funkce BranchCache uvedená v systému Windows Server 2008 R2 a Windows 7, snižuje využití sítě přes WAN připojení mezi pobočkami a centrálou do místní mezipaměti často používaných souborů nebo tiskových úloh na počítačích umístěných v pobočce. BranchCache zlepšuje výkon aplikací, které používají některý z následujících protokolů: HTTP nebo HTTPS. Tyto protokoly jsou používány webovými prohlížeči a jinými aplikacemi. Server Message Block (SMB), včetně protokolu podepsaného SMB. Tento protokol se používá pro přístup ke sdíleným složkám. Background Intelligent Transfer Service (BITS). Tato komponenta Windows distribuuje obsah ze serveru na klienty pouze pomocí neobsazené šířky pásma sítě.
detail kurzu

20413: Windows Server 2012 – návrh a zavedení infrastruktury serverů od 26 900,00 Kč

MS660
Tento kurz poskytuje znalosti potřebné pro plánování, návrh a nasazení logické i fyzické infrastruktury doménových služeb Active Directory. Školení rovněž řeší znalosti pro technologie překladu názvů, integrace aplikací a automatizaci oprava údržby síťových služeb.
detail kurzu

20414: Windows Server 2012 – Zavedení pokročilé infrastruktury serverů od 26 900,00 Kč

MS670
Tento kurz v návaznosti na kurz 20413 umožňuje rozšířit znalosti o plánování a nasazení dalších pokročilých funkcí systému Windows Server 2012, zejména pak virtualizace, clusteringu, Certifikačních služeb a dalších služeb Active Directory.
detail kurzu

20417: Windows Server 2012 – upgrade znalostí pro certifikaci MCSA od 25 900,00 Kč

MS640
Toto školení seznamuje s novými funkcemi a vlastnostmi Windows Serveru 2012, které se týkají správy, síťové infrastruktury, úložišť, řízení přístupu, Hyper-V, vysoké dostupnosti a federace identit. Kurz dále pokrývá specifické technologie, včetně Dynamic Access Control, Failover Clustering, Microsoft Online Backup a změny ve službách Active Directory, Hyper-V a Active Directory Federation Services. Práce s úložišti Windows Server 2012 má připraveno rozhraní iSCSI target, takže pro klienty není problém se okamžitě připojovat k jeho úložišti. Nový server navíc umožňuje pružnější práci s kombinacemi disků pomocí Storage Spaces. V neposlední řadě je významnou novinkou tzv. deduplikace dat, která přináší zřetelnou úsporu diskového prostoru. Administrativní centrum Active Directory Novinka, která přináší pohodlnou práci s jedním, nebo mnoha servery ve firmě, počínaje zjednodušením instalací rolí a funkcí, přes vzdálenou správu a využití zdokonalených funkcí AD Recycle Bin a Fine Grained Password Policies, až po inovace protokolu Kerberos (claims, compounds), které přináší fascinující možnosti řízení přístupu. Hyper-V Služba Active Directory Domain Services nyní používá speciální identifikátory, které ve spolupráci s dalšími součástmi zajistí, že Hyper-V snapshoty lze nyní bezpečněji použít i pro virtualizované řadiče domény.Nový formát disků – VHDX umožňuje využít rychlejších operací s daty a maximální velikost téměř 16 TB. Určitě stojí za zmínku možnost replikace Virtuálních počítačů pro zajištění vysoké odolnosti a to včetně replikačního mechanismu mezi sídly firmy, tedy přes WAN.  
detail kurzu

20743: Upgrading Your Skills to MCSA Windows Server 2016 - doplnění znalostí z Windows Server 2012 a Windows Server 2008 od 29 900,00 Kč

M20743
Tento pětidenní vysvětluje, jak implementovat a konfigurovat nové funkce a funkčnost systému Windows Server 2016. Tento kurz je určen pro profesionály v oblasti informačních technologií (IT), kteří chtějí zlepšit své technické dovednosti z Windows Server 2008 nebo Windows Server 2012 na Windows Server 2016. Tento kurz předpokládá vysokou úroveň znalostí o předchozích technologiích a dovednostech Windows Serveru, které jsou ekvivalentní Microsoft Certified Associate Solutions (MCSA): Pověření systému Windows Server 2008 nebo Windows Server 2012. Tento kurz není kurz inovace produktu, který by upozornil na migraci a modernizaci konkrétního prostředí studentů na systém Windows Server 2016. Kurz poskytuje aktualizace stávajících znalostí a dovedností studentů Windows Serveru, které se týkají systému Windows Server 2016.
detail kurzu

MS Visual Studio

20486: Vývoj webových aplikací ASP.NET MVC 5 (Developing ASP.NET MVC 5 Web Applications) od 32 900,00 Kč

M20486
V tomto kurzu se účastníci naučí vytvářet pokročilé ASP.NET MVC aplikace a webové formuláře pomocí nástrojů a technologií knihovny .NET Framework 4.5. Důraz bude kladen na také na způsob zápisu kódu, který zvyšuje výkon a škálovatelnost webových aplikací. Na kurzu se také porovnávají klasické ASP.NET webové formuláře s formuláři ASP .NET MVC, takže účastníci kurzu se dozvědí, kdy je vhodné jakou technologii použít. Pro účast na tomto kurzu potřebují účastníci vlastní účet Windows Azure. 
detail kurzu

20487: Vývoj webových služeb v Microsoft Azure (Developing Microsoft Azur and Web Services) od 32 900,00 Kč

M20487
Tento kurz vás naučí jak vyvíjet služby pomocí webového API běžících na platformě Windows Azure. Kurz se zaměřuje na architekturu SOA (Service Oriented Architecture) a na cloudové aplikace s využitím Microsoft Visual Studia 2012. Pro účast na tomto kurzu potřebují účastníci vlastní účet Windows Azure.
detail kurzu

20483: Microsoft Visual Studio – Programování v jazyku C# od 26 900,00 Kč

MV800
Tento kurz naučí programátory novým dovednostem, které jsou potřebné pro tvorbu aplikací Windows v jazyku C#. V průběhu pěti dnů si nejdříve zopakujete základy syntaxe jazyka C# a struktury programu a poté se naučíte využívat nových technik a vlastností prostředí .NET Framework 4.5. Kurz zahrnuje např. tvorbu nových datových typů, ošetřování chyb, programování uživatelského rozhraní, přístup k databázím, přístup k vzdáleným datům, asynchronní operace, spolupráce s unmanaged kódem, šifrování a dešifrování dat a další. Programovací jazyky a vývojářské nástroje procházejí neustále bouřlivým vývojem. Programátor je nucen se neustále učit novou syntaxi, zkoušet nové nástroje a poznávat nové často velmi rozsáhlé knihovny. Zásadní však je také pochopení celé nové technologie, programátorské techniky nebo postupu. Nastudování a osvojení syntaxe je potom už jen praxe a prostředek k dosažení cíle. Během týdne se nenaučíte rychle a bezproblémově programovat, budete ale mít dobrý přehled o prostředí Visual Studia a zejména pak o knihovně .NET Framework 4.5. Budete znát názvy nových technologií a s tím souvisejících jmenných prostorů a tříd. Prakticky si vyzkoušíte všechny potřebné nástroje na řadě praktických příkladů. Objektové programování Jazyk C# je striktně objektově orientovaný jazyk, takže ať chcete nebo ne, prostě v něm musíte myslet objektově. Principy OOP je nutné dostat do podvědomí. Zopakujete si a prohloubíte si používání tříd, jejich metod, vlastností a událostí, dědičnosti, používání rozhraní, generických tříd, kolekcí a dalších. Práce s daty Prakticky v každé aplikaci programátor přistupuje k datům, ať už jsou uloženy v lokálních souborech, v databázových systémech nebo se k nim přistupuje přes web. Ukážeme Vám jak ke všem takovýmto zdrojům přistupovat a jak si ušetřit práci využitím dotazů přímo v jazyku – LINQ, jak využít technologie Entity Data Model a WCF Data Services nebo jak používat proces serializace dat. Uživatelské rozhraní Grafické rozhraní moderních aplikací musí být velmi dynamické kvůli podpoře různých zobrazovacích zařízení a uživatelé si už zvykli na různé animované ovládací prvky. To platí dvojnásob u dotykových displejů. Ukážeme Vám, jak definovat takové uživatelské rozhraní v jazyku XAML a jak správně pozicovat ovládací prvky. Ukážeme Vám také, jak spouštět úlohy na pozadí v samostatném vláknu, aby nedocházelo k zamrzání nebo prodlevám na obrazovce.
detail kurzu

10266: Microsoft Visual Studio 2010 – programování v C# od 26 900,00 Kč

MV870
Tento kurz je zaměřen na popis struktury programu v jazyce C#, syntaxi jazyka a implementační detaily aplikací využívajících .NET Framework 4.0. Kurz popisuje novinky a vylepšení jazyka C# 4.0 s pomocí Visual Studia 2010. Programátoři nižší až střední úrovně na tomto kurzu získají znalosti a dovednosti, které potřebují vývoji aplikací v jazyce C# v prostředí Microsoft. NET Frameworku 4.0. Tento kurz není přímo spojen s certifikační zkouškou, nicméně pomáhá v lepším a rychlejším osvojení dalších technologií, které obsahuje .NET Framework 4.0.
detail kurzu

VMware

VMware Site Recovery Manager – Install, Configure, Manage [V8.2] (EDU-SRMICM82) od 24 500,00 Kč

VMSRM6.1
Tento dvoudenní praktický kurz poskytuje zkušeným administrátorům VMware vSphere® znalosti pro instalaci, konfiguraci a správu produktu VMware Site Recovery Manager 6.1. Ukazuje, jak psát a testovat plány obnovy po havárii, které by měl mít při ruce každý Site Recovery Manager. 
detail kurzu

VMware vSphere – Fast Track [v7] od 53 000,00 Kč

VMvSFT6.7
Tento pětidenní intenzivní kurz vás provede z úvodních do pokročilých manažerských dovedností VMware vSphere®. Na základě obsahu nejžádanějšího kurzu instalace a konfigurace budete rozvíjet pokročilé dovednosti potřebné pro správu a údržbu škálovatelné virtuální infrastruktury. Prostřednictvím kombinace přednášek a praktických laboratoří budete instalovat, konfigurovat a spravovat vSphere 7. Prozkoumáte funkce, které budují základ pro skutečně škálovatelnou infrastrukturu a prodiskutujete, kdy a kde mají tyto funkce největší efekt. Tento kurz vás připraví na správu infrastruktury vSphere pro organizaci libovolné velikosti pomocí vSphere 7, která zahrnuje VMware ESXi™ 7 a VMware vCenter Server® 7. 
detail kurzu

VMware vSphere – Install, Configure, Manage [V7] (EDU-VSICM7) od 49 000,00 Kč

VMvSICM7
Tento pětidenní kurz nabízí intenzivní praktické cvičení se zaměřením na instalaci, konfiguraci a správu VMware vSphere® 7, včetně VMware ESXi™ 7 a VMware vCenter Server® 7. Naučíme vás spravovat vSphere infrastrukturu organizace jakékoliv velikosti. Kurz je základem pro většinu dalších VMware technologií v softwarově definovaných data centrech. 
detail kurzu

VMware vSphere – What is New [V6.7 to V7] (EDU-VSWN7) od 30 000,00 Kč

VMVSVN7
V tomto certifikovaném praktickém třídenním kurzu objevíte nové funkce a vylepšení v rámci VMware vCenter Server® 7 a VMware ESXi™ 7. Díky reálným scénářům nasazení, praktickým návodům a cvičením získáte zkušenosti k efektivnímu nastavení a konfiguraci VMware vSphere® 7. Tento kurz doporučujeme pro všechny, kdo chtějí nasadit vSphere 7 v jejich stávajících vSphere prostředí.
detail kurzu

Cisco

Implementing and Configuring the Cisco Identity Services Engine od 65 000,00 Kč

SISE
V kurzu se seznámíte s praktickým nasazením a konfigurací Cisco Identity Services Engine (ISE) verze 3.0. Cisco ISE platforma nahrazuje stávající Cisco Secure Access Control System (ACS) a Network Admission Control (NAC) server, které jsou typicky využívány pro ověřování uživatelů přistupujících do vnitřní sítě. Naučíte se tak jednoduše poskytovat a bezpečně řídit přístup přes kabelové, bezdrátové a VPN připojení.
detail kurzu

Implementing and Administering Cisco Solutions od 39 900,00 Kč

CCNA
Na kurzu získáte širokou škálu základních znalostí pro kariéru v oblasti IT. Kombinací přednášky, laboratoří a samostudia se naučíte, jak instalovat, provozovat, konfigurovat a ověřovat základní sítě IPv4 a IPv6. Kurz připraví uchazeče na certifikační zkoušku 200-301 Cisco Certified Network Associate (CCNA).
detail kurzu

Kybernetická bezpečnost

Základy kybernetické bezpečnosti od 6 800,00 Kč

SO1
Kurz je úvodem do bezpečnosti informací. Slouží k pochopení řízení informační bezpečnosti a vysvětlení jednotlivých technických nástrojů.
detail kurzu

Implementace zákona o kybernetické bezpečnosti od 4 800,00 Kč

SEC_ZKB
Tento kurz vám představí praktickou stránku implementace ISMS, její komplikovaná místa a získáte přístup pro tvorbu bezpečnostní strategie.
detail kurzu

Architekt kybernetické bezpečnosti od 38 000,00 Kč

SEC_ARKB
Tento intenzivní pěti denní kurz poskytne bezpečnostní přehled přes jednotlivé části ICT s vazbou na zákon o kybernetické bezpečnosti č. 181/2014 Sb. Pozornost je věnována širokému rozsahu technických bezpečnostních opatření a jejich možné implementaci v praxi s ohledem na požadavky Vyhlášky č. 82/2018 Sb.
detail kurzu

Auditor kybernetické bezpečnosti od 35 000,00 Kč

SEC_AUKB
Tento intenzivní 5 denní kurz připraví účastníky na to, jakým způsobem vykonávat audity pro certifikační orgány. Napomáhá registračnímu procesu podle ISO/IEC 27001:2013. Účastníci získají veškeré znalosti potřebné k tomu, aby byli způsobilí poskytnout praktickou pomoc a informace ostatním jednotlivcům a organizacím, které se snaží o dosažení souladu se zmiňovanou normou. Při složení testu na konci školení získáte certifikát ISO/IEC 27001 Auditor ISMS v akreditaci IRCA.
detail kurzu

Aktuální trendy v ICT od 4 900,00 Kč

OTH_ICT
Aktuální trendy v ICT je praktické jednodenní školení, které je zaměřeno na trh jako celek a žádná technologie není upřednostňována. Cílem školení je seznámit účastníky se stávajícím vývojem ICT světa, s aktuálními a budoucími trendy. Součástí školení je i slovník dnešní běžné terminologie.
detail kurzu

Bezpečnost na směřovačích od 21 000,00 Kč

S1
Na kurzu budete provedeni problematikou síťové bezpečnosti a implementací na směrovačích.
detail kurzu

CompTIA Security+ od 29 500,00 Kč

COMPTIA_SEC
Oficiální kurz vám předá praktické znalosti o informační bezpečnosti v procesní i technické oblasti v rozsahu dostačujícím pro úspěšné složení certifikační zkoušky CompTIA Security+. V ceně je voucher na certifikační zkoušku CompTIA Security+ SY0-501.
detail kurzu

Trénink vyjednávání s vyjednavačem od 12 900,00 Kč

SO_VYJ
Na kurzu si vyzkoušíte si 4 praktické simulace vyjednávání a dostanete zpětnou vazbu od předního evropského vyjednavače a od ostatních účastníků tréninku. Naučíte se prakticky využívat 19 nejúčinnějších vyjednávacích technik a triků. Posílíte dovednost vyjednat výhodné podmínky a zároveň posílit (udržet) korektní vztahy. Rozvinete schopnosti zvládat stresové a neočekávané vyjednávací situace, schopnosti bránit se nátlaku, manipulaci a nekonstruktivnímu přístupu.
detail kurzu

Bezpečné programování od 16 000,00 Kč

BP
Na školení si představíte zranitelnosti, které ohrožují bezpečnost informací, a způsoby, jak tyto zranitelnosti identifikovat a odstranit je z vývojářských projektů. Naučíte se obecné strategie, jak nakládat s bezpečnostními chybami a jak navrhnout software tak, aby správně nakládal s lidským faktorem z hlediska bezpečnosti, a zařadit bezpečnost do všech fází vývoje.
detail kurzu

Kybernetický útok a obrana v praxi od 36 000,00 Kč

KUOP
V tomto kurzu získáte základy pro stavbu IT infrastruktury na platformě AWS. Naučíte se optimalizovat AWS cloud díky porozumění, jak jednotlivé AWS služby společně zapadají do celkového cloudového řešení. Prozkoumáme designové vzory a best practices v AWS, které vám pomohou navrhovat optimální IT řešení postavené na AWS cloudu. Podíváme se také na případové studie, které vám ukáží, jak AWS zákazníci navrhli svou infrastrukturu a služby a jaké strategie při tom využili. Součástí kurzu je i mnoho LABů, kde si vlastnoručně vyzkoušíte řadu AWS služeb.
detail kurzu

Bezdrátové sítě

Základy wifi od 33 000,00 Kč

WL1
V tomto kurzu získáte ucelené informace o základech fungování bezdrátové sítě.
detail kurzu

Datové centrum

Architecting on AWS od 37 700,00 Kč

AWS_AA
V tomto kurzu získáte základy pro stavbu IT infrastruktury na platformě AWS. Naučíte se optimalizovat AWS cloud díky porozumění, jak jednotlivé AWS služby společně zapadají do celkového cloudového řešení. Zaměříte se na případové studie, které vám ukáží, jak AWS zákazníci navrhli svou infrastrukturu a služby a jaké strategie při tom využili. Součástí kurzu je i mnoho LABů, kde si vlastnoručně vyzkoušíte řadu AWS služeb.
detail kurzu

AWS Technical Essentials od 14 300,00 Kč

AWS_TE
V tomto úvodním kurzu získáte přehled o AWS produktech, službách a běžném řešení. Porozumíte základům identifikace služeb AWS tak, abyste byli schopni učinit správná rozhodnutí při výběru IT řešení pro splnění vašich obchodních cílů.
detail kurzu

Nexus 9300/9500 and Application Centric Infrastructur od 59 900,00 Kč

DC-N92
Díky kurzu porozumíte architektuře přepínačů Nexus 9500/9300 a zvládnete řešit nastalé problémy.
detail kurzu

Security Engineering on AWS od 43 448,00 Kč

AWS_SC
This course demonstrates how to efficiently use AWS security services to stay secure in the AWS Cloud. The course focuses on the security practices that AWS recommends for enhancing the security of your data and systems in the cloud. The course highlights the security features of AWS key services including compute, storage, networking, and database services. You will also learn how to leverage AWS services and tools for automation, continuous monitoring and logging, and responding to security incidents.
detail kurzu

Infrastruktura

Rozšířená konfigurace přepínačů od 28 000,00 Kč

RS1
Na kurzu získáte podrobnější teoretické informace a praktické zkušenosti týkající se nových vlastností a služeb využitelných na přepínačích.
detail kurzu

Základy Internetworkingu od 10 000,00 Kč

A0
V teoretickém kurzu se zaměříte na představení základních technik, technologií a terminologie komunikace v datových sítích.
detail kurzu

Základy MPLS od 30 000,00 Kč

SP1
Na kurzu budete seznámeni s funkčností MPLS sítě a MPLS VPN aplikací, s využitím MPLS pro transport IPv6 datového provozu a s nasazením IPv6 v MPLS L3 VPN.
detail kurzu

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů