DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Kurzy CAD a 3D

Kurzy CAD a 3D

Převeďte svět kolem sebe do digitální 2D nebo 3D podoby. Přihlaste se na kurz s certifikovanými lektory Autodesk v autorizovaném školicím středisku NICOM.

Vyberte pobočku

Individuální výuka

Individuální kurz od 5 400,00 Kč

IK01
Pokud vám obsahově nevyhovuje žádný z nabízených kurzů, potřebujete řešit konkrétní problém nebo prostě jen preferujete být na kurzu sám, pak je pro vás individuální výuka správnou volbou. Čas i obsah kurzu přizpůsobíme vašim požadavkům a možnostem. Lektor se s vámi zaměří na konkrétní zadání, kterým se zabýváte například v práci a potřebujete s ním pomoci nebo najít lepší způsob řešení. Za kratší čas se tak naučíte mnohem víc a veškeré rady a tipy budou uzpůsobeny vaší situaci. Přečtěte si o dalších výhodách individuální výuky. Cena Od 5 400 Kč (bez DPH) / 3 hodiny kurzu. Každá další hodina od 1 800 Kč (bez DPH). Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Autodesk AutoCad

AutoCAD a AutoCAD LT – základní kurz od 6 990,00 Kč

AA01
Navrhujte a utvářejte svět kolem sebe pomocí výkonných a flexibilních funkcí softwaru AutoCAD®, jednoho ze světově nejpoužívanějších nástrojů pro navrhování ve 2D a 3D. Maximalizujte svou produktivitu s aktualizovanými nástroji pro koncepční návrh, modelování, tvorbu dokumentace a zachycování skutečnosti. Software AutoCAD, vyvinutý pro projektanty a konstruktéry, posouvá každodenní práci vpřed díky funkcím, jež zvyšují rychlost a přesnost a zároveň šetří čas.Vyučujeme vždy na nejnovějších verzích, maximálně však 3 verze zpět! Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

AutoCAD – kurz pro středně pokročilé od 5 391,00 Kč

AA02
V prostřední programu AutoCAD® už se zvládáte orientovat, ale rádi byste pronikli k pokročilejším technikám a poznali hlubší možnosti jeho využití? Poznáte, jak si urychlit práci díky správnému používání nástrojů pro parametrické navrhování. Pokud spolupracujete na svém projektu s více pozicemi, oceníte význam externích referencí, které usnadní vaši vzájemnou kooperaci. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

AutoCAD – kurz pro pokročilé od 7 290,00 Kč

AA08
Posuňte své dosavadní znalosti AutoCADu na nejvyšší úroveň a rozšiřte je o nové možnosti jeho využití. Poznáte, jak jednoduše zautomatizovat postupy a spolupracovat na svých projektech se svými kolegy. Zvládnete je dotahovat ke zdárnému konci mnohem rychleji díky využití dynamických bloků. Zjistíte, že vaše práce bude ještě produktivnější díky přizpůsobení uživatelského rozhraní, vlastním typům čar a šrafovacím vzorům.
detail kurzu

Autodesk Inventor

Autodesk Inventor – základní kurz od 7 490,00 Kč

AS02
Základní školení Autodesk Inventor zodpoví otázku, zda opustit 2D plochu a podívat se do 3D prostoru. Moderní technologie umožňují vrátit se k podstatě prostorového myšlení, které je při návrhu mnohem přirozenější a samozřejmě efektivnější. Poznejte možnosti Autodesk Inventor a zvládněte navrhovat a konstruovat ve 3D.
detail kurzu

Autodesk Inventor – kurz pro středně pokročilé (modelování součástí a plochy) od 5 990,00 Kč

AS22
V kurzu si rozšíříte své dosavadní znalosti o další postupy modelování, které zefektivní vaši práci v programu a dodají vašim projektům profesionalitu. Zvládnete navrhovat dalšími způsoby modelování dokonalejší a složitější výrobky a tím snížit náklady na jejich vývoj a urychlit proces jejich uvedení na trh.
detail kurzu

Autodesk Inventor – kurz pro pokročilé (sestavy a strojní návrhy) od 6 690,00 Kč

AS04
Kurz pokrývá doporučené techniky a postupy a pokročilé funkcionality pro vytváření 3D za použití aplikace Autodesk Inventor. Naučíte se používat vhodné techniky a doporučené pracovní postupy pro modelování skeletů, adaptivní návrhy, odvozené návrhy a funkční návrhy. Zvládnete rychle vytvářet návrhy rámů, vytvářet a zdokumentovat svařované konstrukce a publikovat uživatelské součásti do Obsahového centra. Praktická cvičení v kurzu reprezentují skutečné světové scénáře návrhů v tomto specifickém průmyslovém oboru.
detail kurzu

Autodesk Fusion

Autodesk Fusion 360 – základní kurz (úvod do parametrického modelování) od 6 290,00 Kč

AS23
Aplikace Autodesk Fusion 360 je 3D modelovací nástroj založený na cloudovém řešení, který má odbornou způsobilost, ale je mnohem více uživatelsky přívětivější, než jiné profesní nástroje pro modelování těles.
detail kurzu

Autodesk Fusion 360 – pro uživatele Autodesk Inventor od 3 490,00 Kč

AS24
Aplikace Autodesk Fusion 360 podporuje snadné sdílení souborů, správu verzí, import / export typů běžných CAD souborů a má silné parametrické nástroje a analytické kontrolní nástroje, které se dobře hodí pro efektivní navrhování výrobku.
detail kurzu

Autodesk AutoCAD – specializované kurzy

AutoCAD kurz – vytváření a prezentace 3D modelů od 8 290,00 Kč

AA03
Kurz je výborným základem pro vstup do prostorového modelování v profesních nadstavbách. Seznámíte se se základní koncepcí a pracovními postupy pro vytváření 3D modelů. Zjistíte, jak jednoduše pracovat s tělesy, plochami a 2D výkresy. Dodáte vašim konečným prezentacím profesionalitu, díky zpracování ukázkového filmu s využitím procházek modelem.
detail kurzu

AutoCAD kurz – navrhování a správa dynamických bloků od 3 590,00 Kč

AA06
Dynamické bloky obsahují pravidla ke změně vzhledu reference bloku při jeho vložení do výkresu. Dynamický blok je uživatelsky efektivnější. Například místo vytvoření několika bloků interiérových dveří různých velikostí lze vytvořit jeden blok dveří s proměnlivou velikostí. Buďte efektivnější s dynamickými bloky. Ukážeme vám, jak na to.
detail kurzu

AutoCAD Electrical – základní kurz od 9 290,00 Kč

AS09
Pomocí sady nástrojů AutoCAD Electrical můžete efektivně vytvářet a měnit elektrické řídicí systémy. Navrhujte rozvržení panelů, schematické elektrotechnické řídicí systémy, obvody, prvky, panely a schémata plně kompatibilní s DWG formátem. Zvyšte svoji produktivitu až o 80 % oproti klasické verzi AutoCADu.
detail kurzu

Autodesk Inventor – specializované kurzy

Autodesk Inventor – návrh plechových dílů a součástí (Sheet Metal Design) od 5 790,00 Kč

AS05
Zjistěte, jak zefektivnit své postupy v aplikaci Autodesk Inventor při práci s plechovými díly a součástmi. Poznejte správné techniky návrhů a operace s plechovými díly, které usnadní a urychlí vaši práci v programu a dodají výstupům profesionální úroveň. Kurz je možné uspořádat také pro uzavřenou skupinu osob bez předchozích znalostí programu Autodesk Inventor. V tomto případě by se časová dotace kurzu změnila na 2 dny.
detail kurzu

Autodesk Inventor – návrh trubek a potrubí (Tube and Pipe Design) od 5 790,00 Kč

AS06
Modul aplikace Autodesk Inventor Trubky a potrubí obsahuje výkonné nástroje pro návrh systémů vedení potrubních tras včetně návrhu vlastních trubek, tvarovek a hadic a vlastních stylů. V kurzu poznáte možnosti modulu na praktických cvičeních reprezentujících reálné průmyslové situace a scénáře.
detail kurzu

Autodesk Inventor – kurz iLogic od 6 490,00 Kč

AS12
ILogic je rozhraní, které umožňuje uživatelům aplikace Inventor (bez kódování) vytvářet rutiny, které automatizují běžné úkoly, jako je například změna parametrů, aktualizace čísel dílů nebo kontrola, zda byl modelu přiřazen správný materiál. iLogic poskytuje sadu nástrojů, která mění parametrické modely na konfigurátory produktů. Vytvořením pravidel iLogic může uživatel snadno pracovat s modelem nebo výkresem aplikace Inventor a snadno měnit parametry a iVlastnosti.
detail kurzu

Trimble SketchUp

Trimble SketchUp – základní kurz od 5 490,00 Kč

GS01
SketchUp je software, který se používá pro tvorbu, úpravu a sdílení 3D modelů. Práce v jeho rozhraní je uživatelsky přívětivější a jednodušší než u jiných programů pro 3D modelování. Právě proto ho s oblibou využívá tolik lidí. Naučte se s námi modelovat ve 3D a poznáte, že je to snadné, když znáte možnosti SketchUp nebo jeho freeware webové aplikace. V tomto zajímavém CAD softwaru zvládnete základy práce se 3D objekty už za pár hodin. Výuka probíhá implicitně na webové aplikaci SketchUp. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Trimble SketchUp – prezentace návrhů od 3 490,00 Kč

TS01
Aplikace Trimble SketchUp má tak jednoduché a intuitivní ovládání, proto ji v dnešní době využívá tolik lidí. Vymodelovat potřebný návrh již zvládáte, ale potřebujete ho oživit pro výslednou prezentaci. Pojďme oživit model pomocí obrázků, které lze využít jako obraz, materiál či foto model, připravit a použít vlastní materiály, vylepšit vizuální projev pomocí hran nebo připravit výstup ve vizuální formě se zapojením řezů, tagů a scén a pohledových nástrojů. Výuka probíhá implicitně na webové aplikaci SketchUp, (pro uživatele profi licencí možnost i práce s desktopovou aplikací). Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Workshopy Trimble SketchUp

Trimble SketchUp – workshop dynamické komponenty od 2 190,00 Kč

WT01
Aplikace Trimble SketchUp umožňuje „oživit“ komponenty a vytvořit komponentu jako parametrický návrh – komponentu se specifickými proměnnými vlastnostmi. Potřebujete interaktivně změnit materiál? Otevírat dveře a okna? Provádět záměnu prvků? Mít různý počet schodů? Měnit v komponentě jednotlivé prvky? Tak potřebujete vytvářet a používat dynamické komponenty a tento workshop je určen právě vám. Pro vytváření dynamických komponent musíte mít desktopovou aplikaci SketchUp Pro!
detail kurzu

Trimble SketchUp – workshop práce s terénem od 2 190,00 Kč

WT02
Aplikace Trimble SketchUp umožňuje pracovat s terénními nerovnostmi, a právě na ně je zaměřený tento workshop. Pro vytváření terénu musíte mít desktopovou aplikaci SketchUp Pro! V rámci workshopu vytvoříte terén od a namodelujete ho podle potřeb, zvládnete do nerovností zasadit další prvky, například model domu a cestu, vytvoříte terén na základě kontur získaných z jiné aplikace nebo vytvoříte terén na základě Google Maps, ze kterého následně zase do jiné aplikace můžete extrahovat kontury pro další použití.
detail kurzu

Autodesk 3DS MAX

Autodesk 3DS MAX – kurz od 8 990,00 Kč

AM01
Na školení Autodesk 3ds Max pochopíte základní funkce, vlastnosti a principy programu 3ds Max.  Poznáte princip vytváření a manipulace s 3D daty v 3ds Max. Osvojíte si import dat z jiných 3D aplikací. Pracujeme vždy s aktuální verzí, jsme ovšem schopni připravit i verzi dle uživatele.Seznámíte se s pracovním prostředím programu 3ds Max a jeho přizpůsobením podle vašich potřeb tak, aby vaše práce a orientace v 3ds Max byla co nejefektivnější.
detail kurzu

Autodesk Maya

Autodesk Maya – úvod do 3D od 19 990,00 Kč

AM09
Maya je základním 3d programem pro animační, filmová a herní studia po celém světě. Vytvářejte vlastní virtuální světy a vyprávějte příběhy s pomocí jednoho z nejrozšířenějších nástrojů digitální tvorby v zábavním průmyslu. Po absolvování kurzu budete mít za sebou první projekt a budete připraveni začít tvořit své vlastní.
detail kurzu

Autodesk Maya – pokročilé techniky modelování od 6 990,00 Kč

MP10
Zvládněte efektivní techniky tvorby komplexních modelů v Autodesk Maya a usnadněte si tak práci na vašich projektech. V kurzu se naučíte vytvářet komplexní modely s využitím polygonálních a sochařských technik tvorby organických modelů. S využitím NURBS technik si usnadníte tvorbu pevných povrchů a pomocí UV mapování se naučíte připravit své modely pro tvorbu textur a další zpracování.
detail kurzu

Autodesk Maya – pokročilé techniky renderování od 6 990,00 Kč

MP11
Zvládněte efektivně renderovat s Autodesk Arnold v Autodesk Maya, vytvářet komplexní materiály a připravovat rendery pro kompozici a profesionální výstup. V kurzu se naučíte pracovat s fyzikálně přesným osvětlení a dotvářet atmosféru a náladu ve scéně. Díky rozdělení renderu do vrstev a využití parametrů budete moci své výstupy následně komponovat v externích aplikacích a upravovat tak detaily výsledného renderu efektivnější a rychlejší cestou.
detail kurzu

Blender

Blender – úvod do 3D od 9 800,00 Kč

BL01
Blender je populární 3d modelovací program, dostupný zdarma na platformách Windows, MacOS a Linux. Můžete v něm vytvářet profesionální modely, animace, vizualizace, nebo i fyzikální simulace. V kurzu vás čeká úvod do 3d problematiky v prostředí Blenderu. Seznámíte se se základními technikami tvorby: Modelů, Animací, Materiálů, Osvětlení, Renderů a Výstupů. Kurz je veden na platformě Windows, znalosti jsou však univerzální pro všechny ostatní platformy. Kurz vyučován také interaktivní on-line formou s lektorem. 
detail kurzu

Unreal Engine

Unreal Engine – vizualizace od 13 990,00 Kč

UE01
Začněte tvořit vizualizace, animace, virtuální prohlídky nebo i hry v prostředí jednoho z nejpoužívanějších herních a real-time enginů na trhu. Práce v reálném čase, bez nutnosti čekat na render, vám umožní pracovat svobodněji a díky tomu tvořit kvalitnější výstupy. Po absolvování kurzu budete mít za sebou první projekt a budete připraveni začít tvořit své vlastní.
detail kurzu

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů