DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

červen měsíc fotografování

Červen zatím moc letně nevypadá, ale to se určitě ještě změní. Sluníčko, voda, výlety, zasloužená dovolená. A také focení. A protože fotografie jsou vzpomínkou na celý život, bezpochyby chcete, aby byly co nejkrásnější. Umíte takové vyfotit? Znáte všechny možnosti svého fotoaparátu?

Právě pro všechny nadšence fotografování vyhlašujeme červen měsícem focení. Každý čtvrtek vám na naši facebook stránce prozradíme zajímavý tip či trik pro focení, během měsíce uspořádáme soutěž a především máme nachystané úžasné slevy pro každého!

Bavte se a soutěžte s námi – www.facebook.com/nicom.kurzy


Vyhrajte fotokurz zdarma

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů