DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Konference firemní vzdělávání 2021

Zveme vás na konferenci pro personalisty, které jsme hrdým partnerem.

Zveme vás do Prahy na konferenci, která láká personalisty tématem firemního vzdělávání v aktuální době. Jakožto jedno z největších vzdělávacích středisek v ČR jsme se stali hrdým partnerem a rádi se s vámi na konferenci setkáme i osobně u našeho stánku.

O konferenci:

Na čtvrtém ročníku konference pro personalisty se zodpovědností za rozvoj a vzdělávání zaměstnanců ve firmě na vás čekají  zajímavé osobnosti, diskuze a názory odborníků z různých oblastí na vliv aktuální situace na firemní vzdělávání, jak k němu nyní přistupovat a jaké jsou na trhu možnosti.

Těšit se můžete na zajímavá témata, praktické aplikační workshopy a řečníky v podobě HR manažerů a ředitelů významných společností jako je Sazka, Zásilkovna, Metrostav nebo Jysk a mnoho dalších zkušených odborníků v oblasti firemního vzdělávání.

Termín: 16. 6. 2021
Čas: 10:00  18:00
Místo: Konferenční centrum GreenPoint v Praze

Více se o programu konference dočtete na oficiálních stránkách konference.

Na konferenci se přihlásíte zde.

 

Možnosti firemního vzdělávání v NICOM

Firemní vzdělávání realizujeme už 29 let. Nabízíme přes 250 druhů kurzů z 8 různých oblastí. Školení pořádáme v našich moderních a klimatizovaných pobočkách v Praze, Brně a Ostravě. Díky mobilním učebnám však můžeme školit prakticky kdekoliv  i ve vaší kanceláři. Školení uspořádáme i pro vaše zaměstnance pracující mimo kanceláře prostřednictvím on-line výuky.

Rádi vám sestavíme školení na míru potřebám vašich zaměstnanců a poradíme s obsahem kurzů i různými úrovněmi znalostí jednotlivých zaměstnanců.

Bohaté zkušenosti máme také s realizací kurzů před dotační program POVEZ, kde je firmám hrazeno 85 % nákladů na vzdělávací aktivity včetně refundace mezd.

Kurzy kancelářských programů Kurzy Grafických programů Kurzy tvorby webů Kurzy CAD a 3D Rekvalifikační kurzy Kurzy Soft Skills Kurzy fotografování Kurzy pro IT specialisty a profesionály

 

Rádi vám zodpovíme veškeré dotazy na firemní vzdělávání v NICOM.

Kontaktujte Ing. Janu Varčevovou

E-mail: varcevova@nicom.cz; Tel: 602 193 933
NAPSAT EMAIL

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů