DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

3ds Max Design versus 3ds Max

3ds Max a 3ds Max Design jsou na první pohled stejné programy a z velké části to tak i je. V čem se ale tyto dva programy liší a komu jsou určeny?

3ds Max je jeden z nejpoužívanějších softwarů v oblasti filmových efektů, her či vizualizací. Zdá se, že umí vše, tak k čemu 3ds Max Design?

Oba jsou v zásadě stejné s několika malými, ale podstatnými rozdíly, Max Design (dříve VIZ) je optimalizován pro práci s reálnými hodnotami. Je tedy určen hlavně pro vizualizace architektury, nebo designérských návrhů. Díky této jeho vlastnosti není potřeba si tolik lámat hlavu s hodnotami osvětlení, nebo velikostí textur, jsou jednoduše už od začátku ve skutečné velikosti. Tím ale výčet odlišností nekončí, Max Design, má proti klasickému Maxu zabudovaný nastroj, který Vám umožní analyzovat osvětlení. Díky tomu jednoduše zjistíte, kde budete mít v návrhu interiéru temné kouty. Další užitečnou funkcí zejména v oblasti architektonických vizualizací je zabudované Civil View, což je nástroj, který Vám umožní začlenit Vaše stavby do prostředí, ve kterém budou postaveny. Jedním z užitečných rozdílů je také provázanost s ostatními programy firmy Autodesk. 3ds Max Design umí přímo přijímat soubory a scény AutoCADu nebo Revitu oproti klasickému Maxu, který je navázán na Mudbox Motionbuilder nebo Mayu. Díky tomu prakticky nepotřebujete svoje CAD scény nikam exportovat a importovat, stačí je jen poslat a vizualizovat.

Zdá se tedy, že 3ds Max Design je proti klasickému Maxu bohatší o řadu funkci, ale některé mu i chybí. Jelikož pro vizualizace si vystačíte i s polovinou toho, co Max umí, tak v Maxu Design není SDK, tedy nastroj pro vývoj software, nebo vlastních pluginů což se naopak hojně využívá v oblasti vizuálních efektů či her. 

Na závěr je nutno říct, že každý z obou Maxů má své uživatele, kterým je určen. Pokud i vy se chcete mezi ty úspěšné uživatele zařadit, neváhejte a absolvujte naše profesionální kurzy 3ds Max (Design).

A nezapomeňte! Tři vylosovaní účastníci autorizovaných kurzů 3ds Max, kteří se přihlásí do konce února 2014, dostanou jako bonus po absolvování kurzů možnost složit v našem autorizovaném certifikačním středisku ACC profesionální zkoušky v hodnotě 200€ nebo 175€ ZDARMA.

Na vaši účast v autorizovaných kurzech 3ds Max (Design) se těší

Ondřej Hudeček, 3ds Max Professional, lektor ATC NICOM, a. s.

 

3ds max NICOM kurz 3ds max NICOM kurz

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů