8 nejoblíbenějších PC kurzů v roce 2018

V roce 2018 jste pilně pracovali na rozvoji svých PC dovedností. Zájmu se těšilo mnoho kurzů z různých oblastí a s rozdílnou náročností. V rozvoji svých znalostí jsme podpořili řadu nováčků v jednotlivých programech a zároveň jsme byli odborným pomocníkem profesionálům v prohlubování jejich specializace.

Které kurzy jste si u nás v roce 2018 oblíbili nejvíc? ➡ Koukněte na 8 nejnavštěvovanějších kurzů v předešlém roce. Možná tam najdete i ten váš. 😉

 

 

1. Kurz Microsoft Excel - Mírně pokročilý

První místo v nejnavštěvovanějších kurzech předešlého roku obsadil kurz MS Excelu pro mírně pokročilé. Znalost funkcí znatelně urychlí vaši práci. Funkce lze i vzájemně vnořovat a dosahovat tak rychlejších výpočtů.  Díky absolvování kurzu jste si ulehčili práci s dátabázemi a velkými daty. Věříme, že tento kurz bude oblíbený i v tomto roce.

Zjistěte víc o kurzu Microsoft Excel pro mírně pokročilé

 

 

2. Kurz Microsoft Excel - Základní 

Práce v MS Excelu je základem mnoha povolání. Těší nás, že tolik z vás má snahu porozumět tomuto programu a výrazně tak zvýšit své uplatnění na trhu práce nebo udržet krok s kolektivem v práci stávající. A o čem kurz je? Jednoduše o práci s čísly, tabulkami a grafy. Učíme vás vytvářet tabulky k čemukoli. Ať už to jsou rodinné finance, firemní seznamy či kalkulace obchodních nabídek…

Zjistěte víc o Základním kurzu Microsoft Excel

 

 

3. Kurz Microsoft Excel - Pokročilý

Pokročilý kurz rozvádí dále do hloubky obsah mírně pokročilého a přidává spoustu dalších skvělých nástrojů. Není divu, že mnoho z těch, co si oblíbili předchozí kurz dále pokračuje kurzem pro pokročilé. Důvodem vašeho zájmu je také probírané téma kontingenčních tabulek. Také vám příjde, že o nich všichni jen mluví, ale nikdo je ještě neviděl? Tak buďte první a zamilujete si je stejně, jako naši absolventi.

Zjistěte víc o kurzu Microsoft Excel pro pokročilé

 

 

4. Kurz AutoCAD a AutoCAD LT - Základní

Zlatý střed oblíbenosti v našem seznamu zaujímá základní kurz AutoCAD a AutoCAD LT. Navrhování a utváření světu kolem sebe pomocí výkonných, flexibilních funkcí softwaru AutoCAD®, jednoho ze světově nejpoužívanějších nástrojů pro navrhování ve 2D a 3D, vás prostě baví a zajímá.

Zjistěte víc o Základním kurzu AutoCAD a AutoCAD LT

 

 

5. Adobe Photoshop - Certifikovaný základní kurz

Ovládat Photoshop je snem nejednoho fotografa i grafika. Poskytuje řadu funkcí, díky kterým zvládnete přetvářet, deformovat, retušovat i navrhovat poutavou grafiku a snímky. Nejedná se však o jeden z nejjednodušších programů pro samouky. Proto často volíte tento kurz z naší nabídky, kde vás lektor provede funkcemi Photoshopu a ukáže jednoduché triky na rychlý a zároveň atraktivní výsledek.

Zjistěte víc o Certifikovaném základním kurzu Adobe Photoshop

 

 

6. WordPress kurz - Webové stránky za jeden den

Webové stránky za jeden den? No nechtěli byste to taky? Že to nejde? Ale jde. A mnoho z vás už se o tom přesvědčilo na našem kurzu. Provedeme vás krok za krokem redakčním systémem od instalace na vašem počítači až po přesunutí na server. Uvidíte, že za jeden den může být vaše nová prezentace na internetu!

Zjistěte víc o Kurzu WordPress

 

 

7. Adobe Illustrator - Certifikovaný základní kurz

Grafika vás v roce 2018 hodně zajímala. Kromě Photoshopu jste věnovali velkou pozornost také Illustratoru, bez jehož znalosti se pořádný grafik neobejde. 

Zjistěte víc o Certifikovaném základním kurzu Adobe Illustrator

 

 

8. Microsoft Word - Kurz pro pokročilé

Práce ve Wordu je pro většinu z vás každodenním chlebem. Proto jste v roce 2018 ocenili vychytávky a tipy na zjednodušení a urychlení vaší práce v tomto programu, které jsme vám ukázali na našem kurzu. Se znalostí formátování a stylů vyhrajete váš boj nad zdánlivě nelogickými změnami, které Word samovolně opravuje ve vašich dokumentech. 

Zjistěte víc o kurzu Microsoft Word pro pokročilé

 

 

A co jste si na kurzech pochvalovali kromě našich lektorů?

  

Bohaté občerstvení a skvělou kávu.

... A to vás čeká i v roce 2019 😉.

 

Autorka článku:

Hana Toulová
Marketingová manažerka NICOM