DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Autodesk vstupuje do roku 2015 již 1. února

Již 1.února vstoupí Autodesk do roku 2015 a my se můžeme těšit na novou řadu produktů AutoCAD, Inventor, Revitu či 3ds Max.

Školicí středisko NICOM, autorizovaný partner společnosti Autodesk, nezahálí a připravuje pro zákazníky kurzy na nové produkty. Také připravujeme rozšíření stávajících kurzů. Již brzy se můžete těšit například na pokročilé kurzy produktů 3ds Max nebo 3ds Max Design. Pro ty, kteří chtějí nebo potřebují v rámci své profese plné vzdělání, připravujeme nový obsah rekvalifikačního kurzu CAD. Sledujte naše stránky www.nicom.cz/cad-programy.

Přijďte mezi nás získat nové vědomosti s autorizovanými odborníky nebo se rovnou nechte otestovat v našem Autodesk certifikačním centru a zařaďte se mezi profesionály.

Úspěšný rok 2015!

Autodesk Nicom

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů