Akreditace a certifikáty společnosti NICOM

Microsoft Silver Learning Partner

Microsoft Silver Partner – NICOMJako certifikovaný partner společnosti Microsoft nabízíme autorizovaná školení Microsoft produktů, tzv. MOC (Microsoft Official Course). Výuka je vedena Microsoft certifikovanými trenéry (MCT) v prostředí moderních učeben. Kurzy jsou pořádány pouze u autorizovaných vzdělávacích středisek, která musí splňovat přísné směrnice stanovené společností Microsoft. Tyto směrnice určují maximální počet účastníků kurzu, odpovídající studijní materiály, technické vybavení učeben a garantují didaktickou a technickou způsobilost trenérů certifikovaných Microsoftem.

 

  


Autodesk Authorized Training a Certification Center (Autodesk ATC a ACC)

Autodesk Authorized Training a Certification Center (Autodesk ATC a ACC)Program Autodesk Authorized Training and Certification Center (ATC a ACC Autorizované školicí a testovací centrum Autodesku) je globální síť profesionálních školitelů, kteří nabízejí širokou bázi vzdělávacích prostředků. Naše školicí středisko má k dispozici celou řadu aplikací Autodesku pro uživatele všech úrovní. Zde je pouze vzorek odborných kurzů: AutoCAD, AutoCAD LT, AutoCAD Mechanical, Inventor, atd.V Praze a Brně je možné složit Autodesk zkoušky Associate a Professional.

 

 


Adobe Authorized Training Center

Adobe Authorized Training CenterAutorizace společnosti Adobe nás opravňuje nabízet certifikované kurzy Adobe Photoshop, týkající se úprav rastrové grafiky nebo práce s formátem RAW, Adobe Flash pro tvorbu animací a flashových aplikací a Adobe Dreamweaver, s jehož pomocí vytvoříte působivé webové stránky, Adobe InDesign, který slouží pro tvorbu tištěných i digitálních publikací, Adobe Acrobat, jehož využití najdete při tvorbě, správě, úpravách a kontrolách souborů PDF stejně jako při recenzování textů nebo shromažďování dat z formulářů. Dále nabízíme kurz Adobe Illustrator.

 

 


Akreditované školicí středisko MŠMT ČR

Akreditované školicí středisko MŠMT ČRAbsolventi našich akreditovaných kurzů obdrží Osvědčení o rekvalifikaci jako doklad o rekvalifikaci s celostátní platností. Osvědčení o rekvalifikaci je dokladem o odborné způsobilosti pro vydání živnostenského listu. Nabízíme např. tyto akreditované kurzy: Pracovník obchodu a služeb, Obsluha osobního počítače, Kurz pro programátory, Kurz pro správce počítačové sítě, atd.

 

 


European Computer Driving Licence (ECDL)

European Computer Driving Licence (ECDL)„Řidičský průkaz pro osobní počítače“ je mezinárodně uznávaným certifikátem. Zaměstnavateli certifikát garantuje, že jeho vlastník dokonale ovládá práci na počítači. Svému majiteli pak značně zvyšuje šance na přijetí do zaměstnání. V zemích EU se běžně vyžaduje při vstupu do státní služby. Také u nás se tato možnost zvažuje. 

 

 


Člen AIVD

ČSN EN ISO 9001:2009Členství v Asociaci instutucí vzdělávání dospělých ČR zaručuje náš profesionální přístup při pořádání odborných kurzů, školení a vzdělávacích akcí. Garantuje kvalitu našich služeb a dodržování etických norem.

 

 

 


Corel Training Partner

Corel Training PartnerAutorizace společnosti Corel Corporation opravňuje nabízet certifikované kurzy, týkající se např. počítačové grafiky, kancelářských nástrojů nebo úprav digitálních obrazů. 

 

 

 


Zoner autorizované školicí středisko

Zoner autorizované školicí střediskoAutorizace společnosti Zoner opravňuje nabízet certifikované kurzy Zoner Photo Studio.