Jak absolventi hodnotí on-line výuku

Interaktivní on-line kurzy vás baví

Od konce března, kdy jsme rozjeli výuku našich kurzů interaktivní on-line formou, jsme zvládli proškolit už desítky účastníků. Sami jsme byli velmi zvědaví, jak budou naši zákazníci reagovat na vzdělávání přímo ze svých domovů nebo kanceláří. 

K otevření on-line výuky pro nás bylo zásadní zachovat u kurzů atmosféru osobního kontaktu s lektorem a jednoduchou interakci mezi účastníky a vyučujícím. Díky moderním technologiím jsme tak zvládli nasimulovat průběh prezenčního kurzu v on-line prostředí. O tom, jak se tato myšlenka zrodila se dočtete ve článku Jak nás on-line vzdělávání opět stmelilo

 

A jak tedy hodnotí on-line kurzy naši absolventi?
⭐⭐⭐⭐⭐

 

Obsah on-line kurzu

Zda po kurzu jsou absolventi spokojeni a mohou říct, že je kurz naučil opravdu co potřebovali a očekávali, je pro nás jeden z hlavních ukazatelů. O to více jsme se na náplň zaměřili u našich kurzů formou on-line výuky.

Graf popisující, jak on-line kurz naplnil očekávání absolventů?

Organizace on-line kurzu

Způsob a formu pořádání on-line kurzů jsme pečlivě zvažovali a mnohokrát testovali, aby vzdálená výuka byla kvalitní alternativou prezenčních kurzů a dokázala reálně simulovat jejich prostředí.

Nepodařilo se nám pouze přenést do on-line prostředí skvělé občertvení našich prezenčních kurzů. Tak alespoň doporučujeme si před začátkem on-line výuky uvařit dobrou kávu.

 Graf popisující, jak byli naši absolventi spokojeni s organizací on-line kurzů

Způsob předání vyučované látky na on-line kurzu

On-line výuka byla změnou i pro naše lektory. O to víc jsme se zajímali, zda byli absolventi spokojeni s výkladem vyučované látky na on-line kurzu.

Graf popisující, jak byly absolventi on-line kurzu spokojeni s výkladem vyučované látky

Odborné znalosti lektora on-line kurzu

S našimi lektory spolupracujeme řadu let a jejich odborná i pedagogická praxe nám dává jistotu, že vám na prezenčních i on-line kurzech předají znalosti, které opravdu využijete.

Graf popisující, jak absolventi hodnotí odborné znalosti lektora on-line kurzu

Osobnost lektora on-line kurzu

Nejen znalosti, ale i celkový charakter a osobnost lektora tvoří atmosféru kurzu. Proto studení čumáci, kteří umí předat akorát rýmu, na našich kurzech rozhodně neučí.

Graf popisující, jak byli naši absolventi spokojeni s osobností lektora on-line kurzu

SLEVA AŽ 50 % NA ON-LINE VÝUKU:

Chceme, aby získávání nových znalostí a vědomostí bylo jednodušší a hlavně dostupnější pro každého. Proto jsme zlevnili on-line výuku oproti klasickému prezenčnímu školení až o 50 %. Akce platí na kurzy zakoupené od 20. 3. do 30. 4. 2020.

 

Co o on-line kurzech řekli naši absolventi?

 

💬 "S výukou lektora jsem byl spokojen. Látka byla zajímavým a názorným způsobem vysvětlena. Dotazy během výuky byly taktéž uspokojivě vysvětleny. Kurz doporučuji."
– Tuan Luong
Absolvent on-line kurzu Kontingenční tabulky v MS Excel
s lektorem Ing. Lubošem Maláčem

💬 "Velmi oceňuji trpělivost a přístup pana Maláče. Absolvovala jsem kurzy i od jiných společností a tento byl zatím nejlepší. Obsah kurzu - pro mě samé nové věci, které mi rozhodně zjednoduší budoucí práci s daty, a hlavně ušetřím spoustu času. Konečně jsem nahlédla do nástrojů Excelu, které jsou mnohem efektivnější, inovativní a hlavně komplexní."
– Jana Janková
Absolventka on-line kurzu MS Excel pro experty
s lektorem Ing. Lubošem Maláčem

💬 "Moc děkuji za krásně a užitečně strávený den."
– Štěpán Svoboda
Absolvent Základního on-line kurzu MS Excel
s lektorem Ing. Lubošem Maláčem

💬 "Kurz byl veden velmi příjemnou cestou a rychlostí. Pan lektor vždy velmi zřetelně řekl postup i opakovaně, takže člověk neměl problém, že by se někde ztratil nebo nestíhal."
– Petr Skála
Absolvent Pokročilého on-line kurzu MS Excel
s lektorem Lubošem Kičmerem

💬 "Absolutní bomba :-) Vše jasně vysvětleno, hodně názorných ukázek a možnost současně tvorby společně s lektorem. "
– Anonym
Absolvent/ka Pokročilého on-line kurzu Zoner Photo Studio
s lektorem Lubošem Kičmerem

💬 "Skvělá myšlenka kurzy tohoto typu uspořádat pomocí moderních technologií."
– Milan Staněk
Absolvent Základního on-line kurzu Zoner Photo Studio
s lektorem Lubošem Kičmerem