DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Největší výzva historie NICOM

Ze dne na den jsme počítali, jak dlouho přežijeme...

Školíme už 29 let. Za tu dobu jsme si prošli řadou situací, které otestovali, zda jako česká rodinná firma ohájíme své místo v srdcích našich zákazníků. Výzva, kterou nikdo nečekal, přišla teprve nedávno.

Rok 2020 měl být tím nejlepším v historii společnosti NICOM. Místo oslav přišla nepříjemná událost. Stejně, jako většinu firem, i nás zasáhla světová pandemie koronaviru a museli jsme ze dne na den zavřít všechny naše pobočky, kde probíhá prezenční výuka kurzů.

O tom, co se v těch dnech s rodinným podnikem NICOM dělo a jak jsme se se situací vypořádali, vypráví výkonná ředitelka NICOM  Nikol Varčevová. Koukněte na krátký video rozhovor.

 

 

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů