DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Postřehy lektorů - OneNote v mobilu

Marketingové předváděčky beru vždy s rezervou, takže jsem si u ukázek mobilních Office říkal „v tom bude nějaký háček“. A co myslíte?

Není.


Nastavil jsem propojení telefonu na Microsoft Account, pustil OneNote a (já vlastně ani nevím, co jsem přesně dělal, protože to probíhalo tak hladce a samozřejmě, že už si to ani nepamatuji). Každopádně se mi v mobilu i v desktopovém OneNote objevil synchronizovaný blok „Rychlé poznámky“ (samozřejmě si můžu propojit i jiné) a od té chvíle si už jenom užívám.

Jakoukoliv informaci, zachycenou v počítači do tohoto bloku, vidím okamžitě v mobilu (čísla, adresy, ordinační hodiny, produkty k nakoupení, úkoly k „odfajfkování“…). Ještě lepší je to v terénu: poznámka, úkol – vše je zase okamžitě k vidění i na desktopu. Obzvláště oceňuji pořizování zvukových či obrazových poznámek – jedno, dvě, tři ťuknutí a mám ve OneNote fotečku s nějakým papírkem, cedulí, provozní dobou.

Teď ještě donutit manželku k tomuto způsobu výměny informací. Sdílení se Skydrivem je tak snadné. A vůbec – jak to, že už všichni kolem mě OneNote nepoužívají? Já už se bez něj neobejdu.


Autor: Petr Čermák

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů