TOP 8 foto kurzů v roce 2018

Rok 2018 uplynul jako pára nad hrncem. S mnohými z vás jsme se v tomto roce potkali na některém z našich fotografických kurzů. Jiní si jejich absolvování naplánovali třeba teprve v rámci novoročních předsevzetí na rok 2019 nebo s rozbalením vánočního dárku, který skrýval nový fotoaparát. 

A které fotografické kurzy byly vašimi nejoblíbenějšími v roce 2018? ➡ Vybrali jsme TOP 8 🔝 kurzů předešlého roku. Najdete tam ten svůj?

 

 

1. Základní kurz fotografování

První místo v našem žebříčku stále drží Základní kurz fotografování. Jsme rádi, že vás můžeme provázet ve vašich fotografických začátcích a dát vám tak kvalitní start v rozvoji vaší záliby. Váš zájem o tento kurz je obrovský, což se projevuje i v jeho rychlém obsazení. 

Na kurzu je probírán teoretický základ a vše se procvičuje v praxi. Společně s lektorem se zaměříte na nastavení vašeho fotoaparátu a kvalita snímků se vyhoupne daleko za hranici běžné rodinné fotografie.

Zjistěte víc o Základním kurzu fotografování

 

 

2. Pokročilý kurz fotografování

Převážná většina absolventů Základního kurzu fotografování u nás pokračuje navazujícím kurzem. Předešlá účast na Základním kurzu však není podmínkou pro absolvování Pokročilého kurzu.

Mnoho fotografů cítí, že k dokonalosti jejich fotogarafií jim stále něco schází. Probrat to s lektorem na kurzu je ideální varianta, jak ušetřit čas a zároveň získat cenné informace a zpětnou vazbu profesionála.

Zjistěte víc o Pokročilém kurzu fotografování

 

 

3. Zoner Photo Studio - Základní kurz

Neodmyslitelnou prací každého fotografa je i úprava vytvořených snímků. Proto si řada z vás oblíbila kurz na úpravu fotografií v sympatickém programu Zoner Photo Studio. Pracovat v něm není složité a naučí se to opravdu každý. Jen je potřeba věnovat chvíli studiu. Na našem komplexním kurzu vás lektor seznámí a provede funkcemi programu a ukáže vám jednoduché a užitečné úpravy.

Zjistěte víc o základním kurzu Zoner Photo Studio

 

 

4. Adobe Photoshop - Certifikovaný základní kurz

Práce v Adobe Photoshopu bývá velkým oříškem pro řadu samouků. I z toho důvodu rádi navštěvujete náš základní kurz, ve kterém se necháte jednoduše provést všemi funkcemi Photoshopu a naučíte se vychytávky nad kterými jiní stráví mnoho hodin. Také už jste u nás zjistili, jak je snadné zpracovávat fotografie na profesionální úrovni a vytvářet poutavé kompozice?

Zjistěte víc o Základním kurzu Adobe Photoshop

 

 

5. Produktová a reklamní fotografie

Fotografie prodává a prodávala i v roce 2018. Vy to evidentně víte. Jinak byste se přece nezamilovali do kurzu na produktovou a reklamní fotografii. Kvalitní produktová fotografie je základem pro prezentaci vašich výrobků a zboží v katalogu, letáku a hlavně v e-shopu. Málokdo ví, že dobrou produktovku si může vytvořit i doma bez drahého vybavení. 

Zjistěte víc o kurzu Produktová a reklamní fotografie

 

 

6. Kurz fotografování dětí

Fotografie dětí jsou stále oblíbenější. Děti se fotí do rodinného alba, do reklamních bannerů nebo třeba na zakázku klientovi. Poptávka o tento druh fotografie roste a mnoho fotografů si tak rozšiřuje svoji specializaci i o tento směr. Jsme rádi, že si nás volíte jako poradce. Práce s dětskými modely je složitější než s dospělým člověkem a mnohdy se i dobrý nápad může zvrhnout v nekvalitní snímek.

Zjistěte víc o Kurzu fotografování dětí

 

 

7. Kurz fotografování jídla

V roce 2018 jsme měli možnost proškolit i řadu milovníků fotografie jídla. Vytvořit snímek tak, aby i z fotografie byla cítit jeho vůně jídla a zbíhaly se sliny, je snem nejednoho fotografa. Že to není jednoduché se mohl přesvědčit každý, kdo se třeba jen snažil vyfotit své jídlo na Instagram. Naši lektoři vám předvedou, jak i s minimem vybavení je možné dosáhnout požadovaného výsledku.

Zjistěte víc o Kurzu fotografování jídla

 

 

8. Kurz fotografování nemovitostí

Interiéry, exteriéry... to vše vás v roce 2018 bavilo fotografovat. My vás v tom rádi podpoříme i v roce novém. Ne nadarmo je tento druh fotografie nazýván jako jeden z nejsložitějších. Zkušený fotograf architektury vám srozumitelně prozradí osvědčené tipy a triky, díky kterým bude pořízená fotografie technicky i kompozičně přitažlivá.

Zjistěte víc o Kurzu fotografování nemovistostí

 

 

A který kurz bude váš nejoblíbenější v roce 2019?

 

Autorka článku:

Hana Toulová
Marketingová manažerka NICOM