Třešnička na kurzu, 2. část

Vybíráme oblíbené kurzy pro Ostravu!!!

Chcete pro sebe něco udělat? Zdokonalit se v tom, co už umíte? Nebo se ještě lépe naučit něco nového? Pokračujeme v našich soukromých "Best of" a za Ostravu!!! si volíme tyhle tři kurzy, na které bychom se sami hned přihlásili.

MS Office v NICOM

Kurz Microsoft Project

Jedním ze základních kamenů úspěchu každého projektu je efektivní plánování a komunikace. Ne nadarmo tak mezi nejoblíbenější kurzy (nejen) v Ostravě patří dvoudenní školení Microsoft Project. Tento šikovný nástroj usnadní člověku plánování práce, zvýší efektivitu při organizaci a plnění úkolů a díky své přehlednosti dokáže i včas odhalit případné trhliny v jinak dokonalém plánu.

V kurzu se naučíte všechny nezbytné věci jako přípravu detailů, nastavování deadlinů, přiřazování lidí a zdrojů nebo velice oblíbenou kalkulaci nákladů. To vše budete na závěr kurzu schopní elegantně zpracovat do papírové podoby a zhodnotit veškeré výstupy. Mít veškeré věci na jednom místě je k nezaplacení.

Grafické programy v NICOM

Základní kurz Adobe InDesign

Začínáte se v rodině grafických programů od Adobe ztrácet a nejste si jistí, kdy použít který? Photoshop je klasika na úpravu fotek a obecnou grafiku. Illustrator ocení webdesignéři a kreativci při tvorbě loga a vizuálu. Třetí vzadu je InDesign, který nejvíc ze všeho užijete při tvorbě obsáhlejších publikací.

InDesign vyniká v práci s vícestránkovým obsahem, což oceníte třeba při přípravě tištěných brožur nebo obsáhlejších letáků. V kurzu Adobe InDesign se naučíte vysázet text podle typografických pravidel, správně jej formátovat, doplnit o grafiku a celý projekt pak zkompletovat včetně předtiskové přípravy.

CAD a 3D v NICOM

Základní kurz Trimble SketchUp

O programu Trimble SketchUp se často říká, že je tou nejsnazší cestou, jak proniknout do světa 3D modelování. Je tak jednoduchý, že mají lidé často potřebu vrhnout se po hlavě do práce, aniž by ale plně pochopili, k čemu který nástroj přesně slouží a často se zbytečně připravují o možnost pracovat s tímto volně dostupným programem efektivněji.

Na kurzu SketchUp pro začátečníky si projdete klávesové zkratky, jednotlivé nástroje, podíváte se detailně na způsob práce s barvami, materiály a texturami a pak si pod dohledem zkušeného lektora zpracujete závěrečný projekt.