DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Vylosujte si taky svoji N-kartu.

Od 19. dubna 2013 má každý absolvent jakéhokoliv kurzu společnosti NICOM možnost vylosovat si na závěr kurzu jednu z mnoha N-karet. Ve firmě NICOM si vážíme svých zákazníků a staráme se o ně. Našim cílem je spokojený zákazník, který se k nám vždy rád vrací. Výsledkem naší snahy je skutečnost, že 96 % absolventů počítačových, fotografických a potápěčských kurzů hodnotí naše kurzy víc než dobře. Za loňský rok jsme proškolili přes 6 000 lidí. Kvalita našich kurzů je podložena řadou certifikací a profesionálním týmem lektorů.

Nicomáček

Máte šťastnou ruku? S námi to nejde jinak. Vždy po ukončení kurzu máte možnost vylosovat si z losovací nádoby jednu z 15 druhů N-karet. Jedna lepší než druhá. N-karta je slevová kartička na jeden z široké řady kurzů naší společnosti v hodnotě až 1 700 Kč.

Už jste si taky vylosovali svoji N-kartu? Podrobnosti najdete na www.nicom.cz/nkarta

Kontaktní informace

Ing. Nikol Varčevová
Obchodní manažerka
E-mail: nikol.varcevova@nicom.cz
Tel.: +420 541 423 736
www.nicom.cz

nkarta

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů