DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

On-line vzdělávání nás opět stmelilo

Zatímco jsme vzdělávali, absolventi věnovali lekci nám.

Už 28 let nás baví setkávat se s účastníky na našich kurzech. Jako rodinná firma známe každého člena týmu a osobní přístup je pro nás zásadní i ve vztahu k zákazníkům. Jejich spokojenost dává naší práci smysl a je hnacím motorem pro nepřetržité zvyšování kvality školení.

 

Reference Základního kurzu MS Excel s lektorem Lubošem Kičmerem       Reference Základního kurzu CorelDRAW s lektorem Lubošem Kičmerem      Reference Kurzu fotografování jídla s lektory Topim Pigulou a Svatavou Vaškovou

 

Nikdy nás nenapadlo, že během jednoho dne budeme muset čelit ztrátě osobního kontaktu s účastníky kurzů a vzdát se toho, na čem jsme tolik let pracovali. Sebelítost však nebyla na místě. Uvědomili jsme si, že zatímco jsme učili naše absolventy, oni věnovali mnohem důležitější lekci nám. Připomněli jsme si, že vzdělávání má smysl v každé době a v čase neztrácí na hodnotě.

 

Reference Pracovník grafického studia s lektorem Milanem Vyležíkem       Reference Manažerská analýza tabulek v MS Excel s lektorem Lubošem Maláčem

 

To nás motivovalo k sestavení nové formy výuky, které je možné se zúčastnit odkudkoliv. Během pouhých 5 dnů jsme přetransformovali veškeré naše procesy, abychom umožnili přístup k sebevzdělávání i navzdory jakékoliv vzdálenosti. Výuku jsme přesunuli do on-line světa a většinu kurzů tak vyučujeme prostřednictvím profesionální on-line platformy, která dokonale simuluje prostředí reálného kurzu. Hlavním cílem bylo zachovat to, co považujeme za nejdůležitější: osobní přístup, vzájemný kontakt s lektorem a nepřetržitou zpětnou vazbu během kurzu.

Věříme, že se nám to podařilo. Posuďte sami.

 

Reference On-line Základního kurzu Zoner Photo Studio s lektorem Lubošem Kičmerem       Reference On-line kurzu MS Excel pro pokročilé s lektorem Lubošem Kičmerem

 

Kurzy, které je možné absolvovat on-line formou jsou v obsahu označeny touto ikonou: Kurzy formou interaktivní on-line výuky s lektorem

SLEVA AŽ 50 % NA ON-LINE VÝUKU:

Chceme, aby získávání nových znalostí a vědomostí bylo jednodušší a hlavně dostupnější pro každého. Proto jsme zlevnili on-line výuku oproti klasickému prezenčnímu školení až o 50 %. Akce platí na kurzy zakoupené od 20. 3. do 30. 4. 2020.

 

 

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů