DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Fotokurzy jsou v kurzu

Aneb proč se k nám stále vracíte

Polovina roku už je za námi, a proto jsme si řekli, že se detailněji podíváme na to, jak jste spokojeni s našimi fotokurzy. Výsledky nás opravdu moc potěšily. Jejich oblíbenost je zřetelná nejen z počtu účastníků, ale také z jasných statistik vašeho hodnocení. A jak každý jistě dobře ví, čísla nelžou! Nebudeme vás krmit neověřenými výroky a rovnou ukážeme, jaká je realita na základě zkušeností našich absolventů.

Je pro nás důležité, abyste z kurzů odcházeli spokojení a s pocitem, že si z něj odnášíte opravdu to, co jste chtěli. Konec konců je to i důvod, proč se k nám tak rádi vracíte.

Naplnily fotokurzy vaše očekávání?

 

Snažíme se stále zdokonalovat v procesu organizace fotokurzů. Reagujeme na vaše podněty, snažíme se jít vstříc aktuálním požadavkům a přispívá to k vaší spokojenosti. Ostatně přesvědčte se sami. Hodnotíte nás kladně a my jsme za to rádi.

Spokojenost s organizací fotokurzů

 

Nesmíme zapomenout na naše lektory, kteří jsou srdcem fotokurzů. Snaží se vždy předat maximum informací zábavnou formou. Na kurzech se s nimi nenudíte, odcházíte pobavení a s pocitem dobře stráveného času. Naši lektoři jsou opravdovými profesionály ve svém oboru a vy nám to neustále potvrzujete.

Hodnocení lektorů fotokurzů

 

Nakonec přidáváme hodnocení jednoho z účastníků Základního kurzu fotografování, který nám napsal:

„Měl jsem zde být už před 10 lety.“

 

 

Který z kurzů bude ten váš?

 

Autorka článku

Hana Toulová

Marketingová manažerka

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů