DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Mít cíle je skvělé, jak jich ale dosáhnout?

3 rady, jak zůstat v kontaktu se svými cíli a nevzdat se jich na úkor času nebo povinností ...

Co nám stojí v cestě?

Ne, že bychom nechtěli dosáhnout svých cílů, ale dost často ztrácíme koncentraci nebo motivaci, protože přestaneme být dostatečně v kontaktu s tím, co chceme.

Během dne skáčeme z jedné věci na druhou, a nakonec vždy zvítězí ty nejnaléhavější úkoly. No jo, ale co s našimi osobními sny nebo dlouhodobými pracovními cíli?

 

1. Představte si to

Každý den si zkuste představit, jak byste vypadali nebo žili, kdybyste svého snu/cíle dosáhli. To může trvat jen pár minut nebo vteřin, ale je třeba si na to vzpomenout.

Dejte si například upozornění do mobilu nebo kalendáře, abyste si na to každý den vzpomněli. Znát svou vizi a tzv. těšit se na ni vám zaručí přísun pozitivních emocí, motivace a energie.

  • Představte si, že jste svého cíle dosáhli. Jak se cítíte?
  • Představte si, že se vám nedaří. Co vymyslíte, jak se zachováte?
  • Představte si, co pro svůj cíl dnes uděláte.

 

2. Dívejte se zpět

Jednou za týden si udělejte chvíli času a zamyslete se nad tím, co jste pro svůj cíl v uplynulém týdnu udělali.

  • Oznámkujte se jako ve škole 1 – udělal jsem všechno, co jsem chtěl až 5 – vůbec jsem se svému cíli nevěnoval.
  • Tady nejde o to být na sebe naštvaní, pokud jste nesplnili všechna svá očekávání, ale spíše důkladně se zamyslet nad tím, jak dále postupovat.
  • Možná, že na sebe kladete zbytečně vysoké nároky.
  • Zkuste se zaměřit na menší kroky, kterých opravdu dosáhnete.

 

3. Svěřte se

Řekněte o svém cíli někomu blízkému, o kom víte, že vás podpoří a můžete s ním sdílet vaše výhry, prohry, zkušenosti. Názor takového správného přítele vás vždy podpoří, pomůže vám podívat se na vaši situaci objektivně nebo vás jen vyslechne, to někdy úplně stačí.

 

Tak do toho! Oprašte své cíle a už se jich nevzdávejte, dokud jich nedosáhnete!

autorka článku

Aneta Cholevová

lektorka kurzů soft skills TIP

sledujte náš pozitivni FB a novinky

  • Možná jste si všimli, že vás v posledních dnech začínáme zásobovat krásnými citáty na našem Facebooku, které mají za úkol vás pozitivně naladit a povzbudit vás, ať už děláte cokoli. 
  • Je to jedna z nových věcí, kterou jsme pro vás připravili v rámci kategorie soft skills.
  • Od ledna pro vás máme nabídku zburusu nových kurzů, kde se naučíte ověřené a efektivní věci, avšak v nové přitažlivé formě.

 

► Kromě kurzů v češtině se k nám můžeme vydat i za angličtinou. Soft skills totiž učíme i anglicky. Takto si rozšíříte své znalosti z oblasti komunikace či leadershipu a přitom oprášíte a zdokonalíte i svou angličtinu.

► Už si stačí jen vybrat z nabídky na pravo!

Kurzy manažerských dovedností

 

PRAKTICKÉ KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI PRO KAŽDÉHO ZAMĚSTNANCE 👍 Manažerské dovednosti NICOM

Praktické komunikační dovednosti pro každého zaměstnance od 3 490,00 Kč

SN60
Školení je vhodné pro každého zaměstnance nebo specialistu, který pracuje v týmu či pracuje s lidmi. Pokud denně ve své práci komunikujete s lidmi (kolegy, klienty či obchodními partnery), pravděpodobně se nevyhnete působení emocí, různých druhů chování a přístupu.  Toto školení vás připraví na to, jak s lidmi komunikovat a dosahovat toho, co jste chtěli či potřebovali. Dozvíte se, jak funguje lidské chování a co lidi motivuje jednat určitým způsobem. Tomu pak můžete přizpůsobit svou vlastní komunikaci a tak efektivně sdělovat své názory a myšlenky.  Kromě jiného se také naučíte a vyzkoušíte si číst signály neverbální komunikace.
DETAIL KURZU
 
Leadership: rozvoj a vedení lidí

Leadership: rozvoj a vedení lidí od 6 990,00 Kč

SN70
Školení je vhodné pro začínající manažery stejně jako pro ty, kteří už mají s vedením lidí nějakou zkušenost. Důležité je, aby vás vedení lidí bavilo a přinášelo očekávané výsledky. V tomto vám kurz pomůže, protože znalosti a dovednosti, které si odnesete, vám ušetří čas při vedení lidí a také vám pomohou vyvarovat se chybných rozhodnutí.Dozvíte se, jak funguje lidské vnímání a psychika a jak správně pracovat s lidmi.Rozvinete a zdokonalíte svůj styl vedení a zvednete na vyšší úroveň svou schopnost lidi inspirovat a vést k dosažení společného cíle.
DETAIL KURZU
 
Manažerská akademie I. – základy, které vedoucí pracovník prostě musí znát

Manažerská akademie I. – nezbytné základy pro vedoucí pracovníky od 13 960,00 Kč

SN80
Kurz manažerské akademie je vhodný pro začínající manažery i pro ty, kteří již mají zkušenost s vedením lidí a rozhodli se své dovednosti i svůj tým posunout na vyšší úroveň.Vzhledem k tomu, že práce je stále více a cíle jsou stále vyšší, je potřeba, aby manažeři uměli dobře pracovat sami se sebou, zvládat své emoce a správně se rozhodovat. Neméně důležité je umět správně odhadnout lidi, se kterými spolupracujete a kteří vám pomáhají dosahovat všech pracovních cílů. V tomto kurzu se proto budeme zabývat obojím, jak osobním růstem manažera, tak růstem lidí kolem něj.
DETAIL KURZU
 
Manažerská akademie II. – pokročte a vynikněte

Manažerská akademie II. – pokročte a vynikněte od 14 960,00 Kč

SN90
V průběhu tohoto kurzu se naučíte více pracovat sami se sebou, kontrolovat své emoce a zároveň lépe komunikovat se všemi členy svého týmu. Další velká část školení bude věnována budování toho správného týmu, který potřebujete, abyste dlouhodobě dosahovali vytyčených pracovních cílů.
DETAIL KURZU
 
 


Kurzy personalistiky a HR

 

Jak najít a vybrat ty správné zaměstnance

Jak najít a vybrat ty správné zaměstnance od 3 490,00 Kč

SN91
Jste vedoucí týmu nebo personalista a chcete umět do týmu vybrat spolupracovníka, který bude pracovat s nasazením a navíc zapadne do firmy, jako by v ní pracoval odjakživa?
DETAIL KURZU
 
 

 

 Kurzy soft skills NICOM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů