DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Praktické intenzivní kurzy formou online výuky

Nadupané 4hodinovky

Už více jak 28 let pomáháme účastníkům kurzů mít radost z práce a ulehčovat si ji díky možnostem, které programy nabízí. Zaměřili jsme se na ty nejčastější problémy kurzantů a sestavili několik intenzivních školení cílených na ty nejužitečnější nástroje, funkce a vychytávky, které při práci v programech zásadně pomáhají a které většinou málokdo zná.

Cílem těchto kurzů je šetřit váš čas v práci i na školení. Proto jsou vždy zaměřeny na konkrétní a specificky užitečnou tématiku, se kterou vás seznámí většinou během jednoho dopoledne. Navíc jsou vyučované online, tudíž se do výuky připojíte odkudkoliv. V případě, že budete mít zájem o komplexnější školení doporučujeme naše klasické celodenní nebo vícedenní kurzy.

 

Intenzivní kurzy Microsoft Excel

 

Intenzivní kurz MS Excel –⁠ co samouk přehlédne Intenzivní kurz MS Excel –⁠ datové a strukturované tabulky Intenzivní kurz MS Excel –⁠ vyčistěte data s Power Query Intenzivní kurz MS Excel –⁠ vzorce, funkce a podmíněné formátování

 

Intenzivní kurzy Microsoft Word

 

Intenzivní kurz MS Word –⁠ základy typografie a úpravy textu Intenzivní kurz MS Word –⁠ hromadná korespondence

 

Intenzivní kurzy Microsoft PowerPoint

 

Intenzivní kurz MS PowerPoint –⁠ animace a vlastní předlohy snímků

 

 

 

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů