DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Interaktivní on-line výuka

Jak být zároveň na kurzu a přitom doma.

Rozhodli jsme se přijít s našimi kurzy až k vám domů. Strachovat se, zda máte uklizeno, ale nemusíte. Lektor zaklepe pouze na dveře vašeho počítače. Vzdělávat se tak s námi můžete odkudkoliv. Stačí mít u sebe počítač a připojení k internetu. Díky možnosti absolvovat naše kurzy on-line formou živě s lektorem, využijete svůj čas maximálně efektivně a školení strávíte v pohodlí svého pokoje nebo kanceláře.

Kurzy, které je možné absolvovat on-line formou jsou v obsahu označeny touto ikonou: Kurzy formou interaktivní on-line výuky s lektorem

SLEVA NA ON-LINE VÝUKU:

Sebevzdělávání má smysl v každé době. Chceme, aby získávání nových znalostí a vědomostí bylo jednodušší a hlavně dostupnější pro každého. Proto jsme zlevnili on-line výuku oproti klasickému prezenčnímu školení u většiny našich vypsaných on-line termínů.

 

Průběh interaktivního on-line kurzu

Obsah on-line kurzu je totožný s klasickým školením prezenční formou. Rozdíl je v tom, že děj se odehrává přímo na obrazovce vašeho počítače nikoliv na projektoru v našich učebnách. 

Pro on-line výuku volíme různé cloudové služby, které zvládají profesionálně simulovat průběh klasického školení.  Během kurzu tak můžete interagovat s lektorem i dalšími účastníky, pokládat dotazy, vést diskuzi, sdílet plochu nebo jen vybraný program bez starostí, že by měl lektor přístup do prostředí vašeho PC. Díky tomu je možné on-line formou vést profesionální kurzy a ihned získat cennou zpětnou vazbu od lektora.

 

Propojení firemních týmů v rámci kombinace online a prezenční výukyOnline absolventi školení obdrží stejný certifikát jako prezenční účastníciOnline účastníci jsou aktivně zapojování do úkolů a diskuzí stejně jako by byli přítomni na výuce osobněLektor pomáhá a hodnotí úkoly online účastníků v reálném čase

 

Potřebné technické vybavení

 • Počítač / Notebook (s operačním systémem Windows)

 • Sluchátka / Reproduktor

 • Mikrofon

 • Připojení k internetu

 • Nainstalovaný program, který je předmětem výuky

 • Internetový prohlížeč (ideálně Chrome)

 • Dva monitory (doporučeno)

 • Kamera (doporučeno)

 

Interaktivní on-line kurzy nabízíme ve třech variantách

 • Veřejný otevřený kurz: Jednotliví zájemci objednají interaktivní on-line kurz přímo v detailu daného školení. V termínech volí kurz s označením "On-line výuka".

 • Individuální kurz: Pokud máte zájem o individuální interaktivní on-line kurz, kontaktuje paní Varčevovou na emailu: brno@nicom.cz nebo tel. čísle: 602 193 933. Ráda se s vámi domluví na čase i obsahu. Přečtěte si o výhodách individuálního kurzu.

 • Uzavřené školení: Rádi vám uspořádáme interaktivní on-line školení s lektorem na míru pro váš pracovní kolektiv. Pro domluvu napište paní Varčevové na email: brno@nicom.cz nebo zavolejte na číslo: 602 193 933. 

 

Aktuální nabídka kurzů formou interaktivní on-line výuky

Individuální výuka

Kurzy Microsoft Office

Kurzy tvorby webů

Kurzy CAD a 3D

Kurzy grafických programů

Fotografické kurzy

On-line komunikace

Soft Skills kurzy

Rekvalifikační kurzy

*V případě zakoupení zlevněného kurzu není možné platit formou flexipassu.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů