Budoucí Lektor

Budoucí Lektor

Ukaž, co umíš!

anonym (100%)

Kurz hodnotím celkově vysoce pozitivně. Bylo příjemné, že v úvodu byly shrnuty všechny "základní" informace, čímž se zajistilo, že všichni uchazeči všem základům rozumí a mají stejnou výchozí pozici. Lektor uměl problematiku vysvětlit velmi dobře a profesionálně.

Luboš Pok (98%)

Struktura a způsob výkladu mě výborně sedl

Mgr. Kateřina Kozáková (100%)

Výborný lektor, vysvětlil problematiku na relativně jednoduchých příkladech, díky čemuž ale bylo snazší vše pochopit.

Ing.Petr Kozák (100%)

Zobrazit všechna hodnocení

Učení je životní styl. Poslání. Nehledáme tak jen řadového lektora, ale člověka, který je stejně nadšený jako my. Naším cílem je posunovat lidi dál, nadchnout je pro to, co dělají a při tom jim poskytnout tu nejlepší výuku. Kurzy u nás jsou zážitkem, což dokazují tisíce studentů, kteří našimi kurzy každý rok projdou. Jejich zpětná vazba je pro nás tím nejlepším ukazatelem, že vybíráme opravdu jen ty nejlepší lektory. Začínáte se vidět?

Jaký by měl být náš lektor?

„Musíš mít chuť na sobě pořád pracovat,“ říká Michal Spielmann, který v NICOMu učí práci s Auto CADem přes patnáct let. Lektoři se u nás neustále vzdělávají a jsou motivováni k tomu, aby se aktivně zapojovali nejen do výuky, ale i vymýšlení nových kurzů. To vše se promítá i při samotné výuce, která vyžaduje inspirativního lektora schopného zaujmout a odevzdat na hodině všechno, a ještě něco přidat.

„Aby to ale mohl lektor zvládat, musí se napřed skvěle orientovat ve svém oboru. Na hodinách často dostáváte otázky, které ani nečekáte a musíte si s nimi umět poradit,“ doplňuje Pavel Hortvík, který učí mimo jiné práci s webovými stránkami a redakčními systémy.

Naše lektorské jádro pak vypočítává další žádané aspekty jako profesionální vystupování, správné vyjadřování, touhu zlepšovat se a do hodin naprosto nezbytnou dávku empatie a energie, která dělá z lektora skvělého lektora. Pořád se vidíte?

 

 

Proč chtít k nám

„Jedna z nejlepších věcí na NICOMu jsou sympatičtí kolegové a otevřené vztahy na všech pobočkách,“ popisuje často cestující Milan Tomeš, který se věnuje výuce Office balíčku a soft skills. Lektoři mají možnost si individuálně nastavit spolupráci, ale bez rozdílu jsou motivování k dalšímu rozvoji prostřednictvím bezplatné účastni na libovolných kurzech.

Velký prostor pro rozvoj pak doplňuje možnost přicházet s vlastními nápady. Za to všechno se pak lektor samozřejmě dočká řádného a včasného ohodnocení.

Teď už se dokonce vidíte mezi námi v kanceláři, že? Nejjednodušší cestou k tomu je poslat nám životopis, přijít na pohovor a pustit se do práce. Tak neváhejte, NICOM volá! Stačí o sobě napsat pár řádků a poslat životopis na varcevova@nicom.cz :)