Pokročilý jednodenní certifikovaný kurz Adobe Acrobat – úprava PDF dokumentů

Ostatní kurzy grafických programů NICOM

cena kurzu:
od 3590 Kč bez DPH od 4344 Kč s DPH
?
Dárkový poukaz

Dárkový poukaz s platností půl roku (obdarovaný si sám vybere termín).
Bližší informace o dárkovém poukazu naleznete ZDE

Termíny
Město
Pouze slevy
Garance otevření
GA21
Brno
06.06.2022 - 06.06.2022
9:00 - 16:00
1 den / 8 výukových hodin
Volno
3 590,00 Kč
garance otevření kurzu
Základní informace Obsah kurzu Co se naučíte Návaznost kurzů Zaslat dotaz ke kurzu Fotogalerie

Základní informace

Školení úprav PDF dokumentů pomocí profesionálního nástroje Adobe Acrobat je zaměřeno na efektivní práci s PDF dokumenty a jejich úpravu. PDF je totiž určeno nejen pro tisk, ale i použití na internetu. Účastníci se naučí pracovat s komentáři, formuláři, úpravou grafiky a textu. Součástí kurzu jsou i možnosti zabezpečení a elektronické podpisy.

Zaměření kurzu

 • Kurz je určen pro všechny uživatele, kteří potřebují efektivně předávat a upravovat dokumenty.
 • Na tomto kurzu se naučíte upravovat PDF dokumenty nejen pro každodenní kancelářskou praxi pomocí základních úprav, vyměňovat a upravovat grafiku PDF dokumentů, vytvářet a zpracovávat formuláře, vytvářet sdílenou recenzi dokumentů, elektronicky je podepisovat a chystat PDF pro tiskovou produkci.

Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.

Obsah kurzu

 • Úpravy souborů PDF
 • Úprava grafiky
 • Úpravy textu
 • Recenze
 • Formuláře
 • PDF pro tiskovou produkci
 • Redigování

ZDARMA INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE V RÁMCI ABSOLVOVANÉHO OBSAHU KURZU

Co se naučíte

Nastavení a úpravy PDF

 • Důležitou součástí práce s PDF před jeho distribucí je jeho správné nastavení tak, aby se klientovi zobrazovalo správně. I to si vysvětlíme a spolu s tím si povíme něco o zabezpečení a elektronickém podepisování PDF dokumentu, abyste měli jistotu, že ho nikdo nezměnil.
 • Naučíte se vytvářet vazby a záložky pro větší komfort čtenářů, slabozrakým pak pomůžete vytvořením pořadí čtení článků a tagováním obsahu.
 • Nezapomeneme ani na drobné retuše textu a obrázků, ačkoliv PDF není primárně určeno jako formát pro editaci.

Recenze

 • To, že je recenzování v kancelářských aplikacích možné, ví snad každý. Ale PDF nám nabízí totéž a ve vyšším komfortu. Odešlete PDF k recenzi svým kolegům a pak všechny poznámky shrnete do vašeho PDF. Navíc vaši kolegové nemusí mít drahý Acrobat, ale stačí jim volně dostupný Reader! Recenzovat Word bez Wordu nejde; PDF bez Acrobatu ano!

Formuláře

 • V PDF se bez problémů dají vytvářet formuláře určené k vyplnění u klienta. Máte formuláře v papírové podobě a nemáte čas na jejich převedení? Ukážeme si, jak téměř kouzlem takový formulář převedeme do PDF. Naučíte se formuláře tedy nejen vytvářet, ale i distribuovat a sledovat a shromažďovat výsledky z nich. Proč používat složitá řešení, když klientovi stačí Reader, který má snad každý nainstalovaný. Šetřeme naše lesy!

Tisková produkce

 • Na samotný závěr si vysvětlíme, jak připravit PDF pro tiskovou produkci tak, abyste byli s výsledným tiskem spokojeni a neměli v žádné tiskárně problém. Ukážeme si i náhledy výstupu, zkontrolujeme barvy a překontrolujeme, zda je PDF vhodné do tisku na ofsetové tiskárně.

Návaznost kurzů

Hodnocení kurzu

Martin Smola (100%)

Po všech školeních co jsem zatím měl, jsem se zde nejvíc dozvěděl, naučil a pobavil. Lektor byl opravdu super, rozhodně by byl kurz skvělí i jako dvoudenní. Ještě jednou děkuji a snad budu mít ještě tu čest se od Vás něco naučit.

Radana Ganajová (100%)

Děkuji za detailnější probrání formulářů, se kterými často pracuji a dále za osvícení tiskové produkce.Byl jste skvělý :-).

pplk. MgA. Alena Krchová (100%)

Lektor na online školení přednesl vše srozumitelně a poutavě. Přiučila jsem se mnohému novému :-)

Jan Libosvár (100%)

Hluboké znalosti přednášené problematiky. Velmi profesionální přístup během celého školení. Oceňuji, že školení bylo zaměřeno na potřeby a problémy posluchačů, s kterými se setkávají při práci se softwarem.

Petra Klapková (100%)

Vse vyborne vysvetleno a predvedeno:)

Zobrazit všechna hodnocení
Renata Svojanovská

lektoři

Lektorka grafických kurzů
Zobrazit tým

Zaslat dotaz ke kurzu

Kontaktní osoba: *
E-mail: *
Telefon: *
Váš vzkaz:
* - Takto označené položky je nutné vyplnit