4. informační schůzka ECDL Start - Rakovník

V úterý 15.05.2007 proběhla v útulném prostředí informační místnosti Úřadu práce v Rakovníku informační schůzka pro zájemce o náš projekt.

Na schůzce jsme se sešli se 17 zájemci o náš projekt. V průběhu úvodní prezentace byli účastníci seznámeni s tím, pro koho je projekt určen a jaký je jeho cíl. Dozvěděli se jaký je obsah připravovaného školení, které bude zakončeno testy ECDL Start. Důležité byly také informace o místě a termínu konání školení v Rakovníku ? účastníci projektu se budou setkávat ve všedních dnech od 4. do 27. června 2007 v prostorech Masarykovy obchodní akademie, Pražská 1222, 269 20 Rakovník. 28. června 2007 budou účastníci projektu skládat testy ECDL.

Po prezentaci projektu byly zodpovězeny dotazy přítomných, zaměřené jak na průběh školení, tak na průběh testů ECDL. V závěru schůzky se potvrdilo to, co bylo zřejmé už v průběhu prezentace - většina přítomných projevila zájem zúčastnit se projektu. Díky tomu je připraveno 12 dalších účastníků našeho projektu, což nás samozřejmě těší.

Budeme se snažit, abychom nezklamali jejich očekávání a školení se jim líbilo. Doufáme, že se všichni účastníci naučí zacházet s počítačem tak, aby nebyl jejich nepřítelem nebo noční můrou, ale pomocníkem v práci i doma a stal se klíčem, který jim otevře dveře k uplatnění na trhu práce.

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky