DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Adéla Nedorostková

Adéla Nedorostková

Lektorka fotografických kurzů

Michaela Nemcova (100%)

vše naprosto super, lektorka absolutně boží, pokračovací kurz rozhodně zakoupím

Ověřená recenze

Jan Krobot (100%)

S celým kurzem jsem byl celkově spokojen, kdy jsem si dle svého očekávání osvojil ovládání fotoaparátu a byl jsem seznámen s jeho funkcemi. Dále mi bylo příjemným zjištěním, jakými funkcemi můj fotoaparát disponuje. Lektorka Adéla byla skvělá, na všechny dotazy pohotově odpovídala a její přístup byl celkově profesionální. Děkuji.

Ověřená recenze

Lenka Popelová (100%)

Adél je prostě skvělá :)

Ověřená recenze

Kristýna Nemesová (100%)

Moc se mi líbil přístup. Bylo to takové příjemné hodně veselé víkendové dopoledne.

Ověřená recenze

Markéta Prostějovská (100%)

lektorka velmi příjemná, ochotná. I když na začátku si člověk připadá, že nic při vlastně neumí, nakonec praxe byla skvělá a focení naživo hodně pomohlo tu teorii pochopit. díky

Ověřená recenze

Tereza Hyblová (100%)

Opravdu chválím paní lektorku, velmi dobré znalosti a taky lidský přístup. Výborné.

Ověřená recenze

anonym (100%)

Skvělý přístup lektorky, spoustu nových a užitečných informací, na kurzu byla uvolněná atmosféra. Kurz předčil má očekávání, děkuji:)

Ověřená recenze

Karolína Pacltová (96%)

Adéla nám vše vysvětlovala na příkladech, což bylo super. Měla individuální přístup a snažila se všem věnovat stejně.

Ověřená recenze

Simona Bognarová (100%)

Lektorka opravdu skvělá, vše nám dostatečně vysvětlila a naučila nás pracovat se svým fotoaparátem. Velmi přátelská, řekla nám spoustu triků a vychytávek, které sama používá. Dala hodně užitečných tipů a rad. Celkově kurz byl velmi pohodový.

Ověřená recenze

Radka Severová (98%)

Celý průběh kurzu byl velmi poutavý, ani na chvilku jsem se nenudila, oceňuji předané zkušenosti z vlastní praxe.

Ověřená recenze

Jana Němčanská (100%)

Bylo to skvělé, moc děkuji.

Ověřená recenze

Nikola Kytnerová (100%)

Celkový přístup a komunikace, obojí bylo úžasné. Dokázala nás i pobavit, poradit jak lépe fotit, co upravit a dále. Nejdříve jsem se bála, ale hned jak začala Áďa mluvit, opadlo to ze mě, cítila jsem se s ní jako s lektorkou dobře a doufám, že se s ní opět někdy uvidím ????

Ověřená recenze

Mária Krajíčková (100%)

Víc takových lektorů ❤

Ověřená recenze

anonym (85%)

p. Kičmer - byla jsem velmi spokojená, kurz Photoshopu měl systém a návaznost, dobře zaměřeno na praxi p. Petřina - kurz Illustratoru byl z grafické části nejslabší... InDesign byl v pořádku. Přístup lektora byl na můj vkus přehnaně přátelský a často se řešilo něco jiného než výuka, např. rodina, volný čas, koníčky, místo opakování. Také bylo zbytečně moc přestávek během výuky. p. Erben - byla jsem velmi spokojená s výukou, s praxí i zpětnou vazbou. p. Rafael - výuka v atelieru dobrá, lektor ovšem často odbíhal a řešil osobní/jiné pracovní záležitosti. p. Čulý - spokojenost p. Hainall - spokojenost p. Czanderle - s výukou a zpětnou vazbou na samostatné práce jsem byla spokojená pí Nedorostková - spokojenost

Ověřená recenze

Vladimíra Přikrylová (100%)

Poděkování za mě patří všem lektorům a celému týmu NICOMu za krásné chvíle strávené při celém kurzu. Zvláštní dík garantovi kurzu panu M.Czanderlemu. Budu ráda vzpomínat.

Ověřená recenze

Karel Mazanec (69%)

Michal Czanderle - profík na svém místě, zkušený a dobře prezentující lektor. Maximální spokojenost. Z jeho hodin jsem si po teoretické stránce hodně odnesl. Eduard Erben - nejlepší lektor z celého kurzu. Pan Erben je praktik a předal nám reálné zkušenosti z praxe, zároveň upřímně hodnotil naši práci a konstruktivní kritikou odbourával naše chyby při praktickém fotografování. Od pana Erbena si odnáším nejvíce z reportážní fotografie. Čulý Martin - výuka architektury, přínosná, zajímavé informace opět z praxe za mě spokojenost. Hainall David - zkušený fotograf a cestovatel a bylo zajímavé si poslechnout zážitky z cest nicméně jako lektor nepředal příliš informací z praxe. Adéla Nedorostková - za mě nejslabší lektor z této skupiny, informace předává zmatečně, nedostatečné technické znalosti, naopak kvituji že ji fotografie živý a má zkušenosti jen škoda že neumí informace předávat.

Ověřená recenze

Daniel Hůla (77%)

Bohužel toto hodnocení nelze promítnout kompletně na všechny lektory, měli jsme několik lektoru. Czanderle Michal - Výborný lektor jeho lekce mě bavili jde vidět že s výukou má zkušenosti, rád bych s ním absolvoval celý kurz a věřím že by to dávalo hlavu i patu. Rafael Josef - práce v ateliéru byla zajímavá zkušenost a byla přínosná. Erben Eduard - Nejzajímavější část rekvalifikace vedeno velmi prakticky, za mě nejlepší vhled do práce fotoreportéra zaujme a dokáže si udržet pozornost lidí. Adéla Nedorostková - z osobní zkušenosti jsem lehce zmaten, portrétní focení bylo vedeno spíše tady je modelka foťte si, přístup byl v některých ohledech zarážející, věřím že práce fotografa je zvládání komunikace s lidmi a zde se moc nedařilo ale třeba lektorka měla blbý den. Bohužel to lehce kazí pohled na celý kurz. Čulý Martin - Lekce architektura byla zábavná.

Ověřená recenze

Ondřej Höhn (100%)

Rád bych ještě ocenil trpělivost s jakou se nám Adéla věnovala.

Ověřená recenze

Lea Buštíková (100%)

Adélka byla super. Kurz s ní mě moc bavil. Informace nám předávala pohodovým a srozumitelným způsobem a klidně bych k ní šla na další kurz :)

Ověřená recenze

Monika Kvapilová (98%)

Skvělá!

Ověřená recenze

Petr Bednář (98%)

lektorka byla moc milá, pomáhala nám když nevíme a atmosféra nebyla vůbec napjatá, všichni jsme si tykali

Ověřená recenze

Patrícia Šuráňová (100%)

Adéla Nedorostková velmi trpělivá, přirozená, přesvědčivá, znalá, přívětivá a odborně zdatná.

Ověřená recenze

Radka Havrlantová (96%)

Měli jsme několik lektorů, hodnotím to nejlepší - např. p. Erben, p. Czanderle... Podprůměrný nebyl ani jeden, jsem spokojena.

Ověřená recenze

anonym (100%)

11 z 10 Skvela prace

Ověřená recenze

Barbora Pokorná (100%)

Musím pochválit slečnu Adélu, za skvělé know how a přizpůsobení se našim otázkám, promptním odpovědím a skvělé vedení celého kurzu.

Ověřená recenze

Marta Berková (100%)

Velmi pozitivně hodnotím Luboš Kičmer a Danielu Veselá. Fotograf skvělý Josef Rafael doporučuji, Erben skvělý, Čulí. Czanderle rovněž skvělý. Daniel Petřina dobré jen více komentuje svůj osobní život...:((.

Ověřená recenze

Jarmila Laštůvková (100%)

Výborné, skvělé, perfektní:) Dlouho jsem se s fotoaparátem trápila - a zbytečně...:)

Ověřená recenze

Mgr. Petra Koubková (92%)

Díky Adélce fotím na manuál a ne už na automatiku. Je otevřená, přímá, komunikativní. Souhlasím s ní, že je lepší fotit pocitově než podle nějakých pravidel. Líbí se mi její práce.

Ověřená recenze

Aneta Omastová (100%)

Lektorka byla velice sympatická a šikovná ve svém oboru. Člověk se ale nemusel stydět, za své nedostatky. Vše bylo ukázáno, vysvětleno.

Ověřená recenze

Adéla Machatová (100%)

Určitě bych doporučila lektorku Adélu Nedorostkovou, na všechny dotazy odpověděla a neměla problém cokoliv dovysvětlit.

Ověřená recenze

Ivana Sůkalová (100%)

VTIPNA, OCHOTNA.

Ověřená recenze

Štěpánka Vytisková (100%)

Adéla byla naprosto skvělá. Dokázala nás pěkně zabavit. Kurz udělala srandovnější, zábavnější a lépe zapamatovatelný

Ověřená recenze

Ing. Kamil Franc (98%)

Skvělá přednášející, dokázala udržet naši pozornost po celou dobu kurzu. Skvělé rady a tipy. Je dobré, že fotografování dělá profi.

Ověřená recenze
Zobrazit všechna hodnocení

O lektorovi

Fotografování se věnuji už více než deset let a poměrně brzo jsem přišla na to, že mne nejvíce baví zachycovat lidské tváře. Ten fakt, že se při focení zapojují emoce a že je každá tvář člověka jedinečná, dělá z každého focení speciální chvilku, která se už nikdy nebude opakovat. Portréty a svatby jsou tedy pro tuto myšlenku nejlepší volbou a neměnila bych.

Rychlé otázky

Canon nebo Nikon?

  • Má první zrcadlovka byla Canon a od té doby jsem už neměnila.

Kočka nebo Pes?

  • Jsem pejskař

Fotky statické nebo dynamické?

  • Statické fotky s dynamickým prvkem

Oblíbené místo, kde fotíte?

  • Myslím si, že krásné fotky se dají fotit kdekoliv a oblíbené místo vyloženě nemám, pokud bych však měla zmínit nějaké místo, tak nejčastěji chodím fotit v Brně na Stránskou skálu.

Ateliér nebo Exteriér?

  • Exteriér

Zoom nebo pevné sklo?

  • Pevné skla

Fotografický vzor?

  • Irene Rudnyk

Nejzajímavější zážitek z focení?

Daleko zajímavější zážitky mívají na fotografických schůzkách moji klienti se mnou, než já s nimi.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů