Aktuální volné pracovní pozice
Kategorie
Datum


Back Office Coordinator NICOM, a.s.
zveřejněno: 30.07.2018

NICOM, a.s. je přední poskytovatel počítačových a fotografických kurzů pro dospělé s největší působností po celé ČR. Již 26 let jsme akreditovaní školící partneři společnosti Microsoft, Adobe, Autodesk, Corel a Zoner. Do svého týmu hledáme asistenta nebo asistentku, která bude mít na starosti především komunikaci se stávajícími klienty a organizaci smluvených kurzů.

Rozveselte nám asistentskou židličku, samotné je jí smutno…

Hledáme nové lektory
zveřejněno: 25.05.2018

Učení je životní styl. Poslání. Nehledáme tak jen řadového lektora, ale člověka, který je stejně nadšený jako my. Naším cílem je posunovat lidi dál, nadchnout je pro to, co dělají a při tom jim poskytnout tu nejlepší výuku. Kurzy u nás jsou zážitkem, což dokazují tisíce studentů, kteří našimi kurzy každý rok projdou. Jejich zpětná vazba je pro nás tím nejlepším ukazatelem, že vybíráme opravdu jen ty nejlepší lektory. Začínáte se vidět?

Hledáme lektory – 10 důvodů proč by vás to mělo zajímat 😊
zveřejněno: 02.10.2017

NICOM, a.s. poskytovatel počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR, působící na českém trhu již od roku 1992 a držitel řady certifikací a autorizací, hledá lektora či lektorku na spolupráci pro pobočku v Praze, Brně a Ostravě.

Office manažer/ka pražské pobočky NICOM, a.s. 🙋

Office manažer/ka pražské pobočky NICOM, a.s. 🙋

do pražské pohodové kanceláře

zveřejněno: 13.07.2017

Rozveselte nám manažerskou židličku, samotné je jí totiž smutno …


Hledáme asistenta 🕺

Hledáme asistenta 🕺

pobočka Praha

zveřejněno: 01.12.2016

Rozveselte nám asistentskou židličku, samotné je jí totiž smutno …


Hledáme obchodního manažera
zveřejněno: 13.10.2016

Rozumíš alespoň trochu řeči počítačů, vyznáš se ve Windows a základních programech, které slouží pro správu elektronické pošty, psaní textů a tvorbě jednoduchých tabulek? Komunikuješ rád s lidmi, které dokážeš vyslechnout a pomoci jim nalézt nejvhodnější řešení jejich požadavků? Tak jsi na správném místě! My jsme NICOM, a. s. – školíme první ligu počítačových programů již čtvrt století a právě hledáme posilu do našeho obchodního týmu v Brně.

Hledáme obchodního manažera
zveřejněno: 13.10.2016

Rozumíš alespoň trochu řeči počítačů, vyznáš se ve Windows a základních programech, které slouží pro správu elektronické pošty, psaní textů a tvorbě jednoduchých tabulek? Komunikuješ rád s lidmi, které dokážeš vyslechnout a pomoci jim nalézt nejvhodnější řešení jejich požadavků? Tak jsi na správném místě! My jsme NICOM, a. s. – školíme první ligu počítačových programů již čtvrt století a právě hledáme posilu do našeho obchodního týmu v Praze.

Ostravo!!! – hledáme obchodního manažera
zveřejněno: 03.08.2016

Rozumíš alespoň trochu řeči počítačů, vyznáš se ve Windows a základních programech, které slouží pro správu elektronické pošty, psaní textů a tvorbě jednoduchých tabulek? Komunikuješ rád s lidmi, které dokážeš vyslechnout a pomoci jim nalézt nejvhodnější řešení jejich požadavků? Tak jsi na správném místě! My jsme NICOM, a. s. – školíme první ligu počítačových programů již čtvrt století a právě hledáme posilu do našeho obchodního týmu v Ostravě.

Hledáme Lektora/ku fotografických kurzů - celá ČR
zveřejněno: 13.05.2016

Nápň práce spočívá ve vedení výuky fotografických kurzů od základních až po pokročilé pro skupina maximálně 12 lidí v 8 městech po celé ČR. 

stránkování: 1 / 1   celkem: 9

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky