DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

chceme chránit vaše zdraví a respektujeme tak rozhodnutí Vlády ČR. Z těchto důvodů rušíme kurzy konané prezenční formou v termínu do 30. 4. 2020. Účastníky postupně informujeme a domlouváme náhradní řešení.

Rezervace pozdějších termínů jsou v provozu.

Vyzkoušejte naše nejžádanější interaktivní on-line kurzy.

Celý náš tým je vám nadále k dispozici pro vaše dotazy.

Děkujeme.

Novinky
Kategorie
Datum

Darujte fotokurz, druhý dárek získáte zdarma

Darujte fotokurz, druhý dárek získáte zdarma

Poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup fotoknihy

zveřejněno: 29.09.2020

Potěšte na Vánoce dárkovým poukazem na kurz fotografování. Odměníme vás kupónem na výrobu fotoknihy, která je oblíbeným vánočním překvapením.

Kurzy šetrné k přírodě

Kurzy šetrné k přírodě

Přispíváme k udržitelnému rozvoji

zveřejněno: 30.07.2020

Foťte na cestách jako profík

Foťte na cestách jako profík

Naučíme vás to a odměníme fotoknihou v hodnotě 1 000 Kč

zveřejněno: 05.06.2020

Léto a krásné fotky k sobě patří. Cestování, výlety do přírody, rodinné oslavy nebo posezení s přáteli, to vše si zaslouží uchovat ve vzpomínkách díky nádherným fotografiím.

Na našich kurzech si užijete spoustu zábavy a naučíte se, jak správně fotit, aby vaše snímky byly kouzelné. Ukážeme vám také, jak lehce doladit barvy a drobné nesrovnalosti snímku v různých grafických programech.

Abyste se k fotkám mohli stále vracet, získáte od nás na kurzu poukaz na nákup fotoknihy v hodnotě 1 000 Kč.

Konference firemní vzdělávání 2020

Konference firemní vzdělávání 2020

Zveme vás na on-line konferenci, které jsme hrdým partnerem.

zveřejněno: 08.06.2020

Zveme vás na on-line konferenci zabývající se tématem firemního vzdělávání v době pokoronavirové, které jsme hrdým partnerem.

Jak absolventi hodnotí on-line výuku

Jak absolventi hodnotí on-line výuku

Interaktivní on-line kurzy vás baví

zveřejněno: 16.04.2020

Od konce března, kdy jsme rozjeli výuku našich kurzů interaktivní on-line formou, jsme zvládli proškolit už desítky účastníků. Sami jsme byli velmi zvědaví, jak budou naši zákazníci reagovat na vzdělávání přímo ze svých domovů nebo kanceláří. 

K otevření on-line výuky pro nás bylo zásadní zachovat u kurzů atmosféru osobního kontaktu s lektorem a jednoduchou interakci mezi účastníky a vyučujícím. Díky moderním technologiím jsme tak zvládli nasimulovat průběh prezenčního kurzu v on-line prostředí. O tom, jak se tato myšlenka zrodila se dočtete ve článku Jak nás on-line vzdělávání opět stmelilo

 

A jak tedy hodnotí on-line kurzy naši absolventi?
⭐⭐⭐⭐⭐

 

On-line vzdělávání nás opět stmelilo

On-line vzdělávání nás opět stmelilo

Zatímco jsme vzdělávali, absolventi věnovali lekci nám.

zveřejněno: 30.03.2020

Už 28 let nás baví setkávat se s účastníky na našich kurzech. Jako rodinná firma známe každého člena týmu a osobní přístup je pro nás zásadní i ve vztahu k zákazníkům. Jejich spokojenost dává naší práci smysl a je hnacím motorem pro nepřetržité zvyšování kvality školení.

 

Reference Základního kurzu MS Excel s lektorem Lubošem Kičmerem       Reference Základního kurzu CorelDRAW s lektorem Lubošem Kičmerem      Reference Kurzu fotografování jídla s lektory Topim Pigulou a Svatavou Vaškovou

 

Individuální výuka kurzů

Individuální výuka kurzů

Jen vy a lektor.

zveřejněno: 13.03.2020

Všechny kurzy z naší nabídky je možné vyučovat také individuální formou. Tento způsob výuky si u nás oblíbilo mnoho absolventů a spoustu z nich se na školení jeden na jednoho stále vrací.

 

Den, čas i místo si zvolíte sami

Přizpůsobíme se vašim možnostem. Kurz může probíhat na našich pobočkách, u vás na pracovišti nebo v pohodlí vašeho domova. Díky mobilním učebnám k vám dopravíme veškeré potřebné vybavení pro kurz. Jestli potřebujete strávit s lektorem hodinu nebo dva dny je jenom na vás. 

Obsah kurzu na míru vašim potřebám

S lektorem se můžete zaměřit na problematiku a úkoly, které se vás přímo týkají. Veškerá doporučení budou konkrétní vzhledem k vašim problémům a pracovním procesům, které řešíte. 

Tempo výuky je na vás

Čekání na pomalejší studenty nebo špatný pocit z rychlosti ostatních vás nebude omezovat. Lektor pro vás na jednotlivá témata bude mít tolik času, kolik budete potřebovat.

Lektor se celou dobu věnuje pouze vám

Budete mít maximální prostor pro vaše dotazy k řešení konkrétních případů, co vás trápí.

Naučíte se více za kratší dobu

Přizpůsobením obsahu a řešením konkrétních problémů se stane kurz přínosnější pro vaši praxi. Díky tomu využijete svůj čas na maximum.

Příjemná a uvolněná atmosféra kurzu

Individuální výuka je vždy příjemná pro absolventy a vyučující. Díky nízkému počtu účastníků se zvládnete více uvolnit a otevře se větší prostor pro přínosnou diskuzi s tématy kurzu. 

Jednoduchá a vstřícná domluva výuky

Stačí nám zavolat nebo napsat a požádat o individuální výuku kteréhokoliv z našich kurzů. Obratem se vám ozveme zpět a domluvíme (nebo doporučíme) konkrétní obsah kurzu, čas i místo konání. Pak už se stačí jen těšit.

Vezměte s sebou kamarádku nebo kolegu, cena zůstane stejná

Individuální kurz můžete absolvovat i s kolegou nebo kamarádkou. Výhodou je, že cena zůstává stále stejná.

Individuální kurz můžete absolvovat i on-line

Individuální kurzy školíme i formou interaktivního on-line školení. Výuka je vedena živě přes profesionální platformu vhodnou pro on-line kurzy.

 

Hledáme lektory | 10 důvodů proč by vás to mělo zajímat.
zveřejněno: 06.03.2020

NICOM, a.s. poskytovatel počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR, působící na českém trhu již od roku 1992 a držitel řady certifikací a autorizací, hledá lektora či lektorku na spolupráci pro pobočku v Praze, Brně a Ostravě.

Smrt partnera ji dostala na kolena. Díky Mindfulness zvládla znovu žít.

Smrt partnera ji dostala na kolena. Díky Mindfulness zvládla znovu žít.

Lektorka Mindfulness Ingrid Reková vypráví, jak ji Mindfulness zachránilo před psychickou smrtí.

zveřejněno: 13.01.2020

Úspěšná podnikatelka, žijící v milující rodině společně se synem a partnerem, se kterým se těšili z příprav na jejich svatbu. Život jako z pohádky žila naše lektorka kurzu Mindfulness –  Ingrid Reková. Ukázalo se, že šťastný konec na ni ale nečeká.

Tipy na dárky pro každého člena rodiny

Tipy na dárky pro každého člena rodiny

Rychlé dodání | Jednoduchý nákup | Skvělý zážitek

zveřejněno: 06.12.2019

Vánoce jsou takřka za rohem a vy stále tápete, co koupit pod stromeček a netrápit se v nákupních centrech? Máme pár ověřených tipů, čím obdarovat každého člena z vaší rodiny a zároveň neztrácet čas dlouhým hledáním.

 

 

Office 2019 – 3. díl | Novinky Word

Office 2019 – 3. díl | Novinky Word

Seznamte se se změnami

zveřejněno: 27.11.2019

Na podzim roku 2018 představila společnost Microsoft nový Office 2019. I v učebnách NICOM se s novými verzemi můžete setkat a na kurzech s nimi již běžně pracujeme. Vychytávek, které s novou verzí přichází je plno a byla by škoda o nich nevědět a nevyužívat je na plno.

S novinkami v programu Microsoft PowerPoint jsme vás již seznámili v prvním díle a s novinkami v Excelu v díle druhém. Nyní se zaměříme na Word. 

Pokud jste používali Office 2016 nebo 2013, pravděpodobně vám přijde Office 2019 známý. Rozhraní je podobné a mnoho funkcí stále funguje stejně. Existuje však několik vylepšení navržených tak, aby Office 2019 byl výkonnější a snadnější k použití. Většina funkcí byla již v předchozích letech zavedena do Office 365.

Office 2019 – 2. díl | Novinky Excel

Office 2019 – 2. díl | Novinky Excel

Seznamte se se změnami

zveřejněno: 11.11.2019

Na podzim roku 2018 představila společnost Microsoft nový Office 2019. I v učebnách NICOM se s novými verzemi můžete setkat a na kurzech s nimi již běžně pracujeme. Vychytávek, které s novou verzí přichází je plno a byla by škoda o nich nevědět a nevyužívat je na plno.

S novinkami v programu Microsoft PowerPoint jsme vás již seznámili v prvním díle. Nyní se zaměříme na Excel. 

Excel ve verzi 2019 přináší asi největší množství novinek a ve verzi 0ffice 365 pak ještě navíc další skvělé funkce ulehčující práci s daty.

 

Office 2019 – 1. díl | Novinky PowerPoint
zveřejněno: 17.10.2019

Na podzim roku 2018 představila společnost Microsoft nový Office 2019. I v učebnách NICOM se s novými verzemi můžete setkat a na kurzech s nimi již běžně pracujeme. Novinek, které s novou verzí přichází je plno a byla by škoda o nich nevědět a nevyužívat je na plno. Nové nástroje se objevují i v Office 365. 

Na co se tedy můžeme těšit? Ukážeme si to v malém seriálu a dnes začínáme s PowerPointem.

Fusion 360 – nové uživatelské prostředí
zveřejněno: 30.09.2019

Na začátku školního roku, konkrétně 4. září 2019, připravil vývojový tým aplikace Fusion 360 podzimní update, který má opět uživatelům pomoci zefektivnit jejich práci. Na první pohled je nejvýraznější změnou uživatelské prostředí, tedy přístup k jednotlivým nástrojům.

Fusion 360 – nové uživatelské prostředí

Photoshop TAHÁK

Photoshop TAHÁK

PRO RYCHLOU A JEDNODUCHOU PRÁCI

zveřejněno: 06.09.2019

Rychlost práce ve Photoshopu záleží na vaší orientaci v programu. Podstatný vliv má však i znalost klávesových zkratek a všemožných urychlováků, které zjednoduší pohyb v programu a ušetří vám mnoho času s hledáním nástrojů a kmitáním ruky mezi myší a klávesnicí. V neposlední řadě tím šetříte i své zápěstí a předcházíte možným zdravotním problémům. 

Přijměte od nás tento přehledný tahák, díky kterému bude vaše práce JEDNODUŠŠÍ  RYCHLEJŠÍ  ŠETRNĚJŠÍ K VAŠEMU ZDRAVÍ.

Novinka: kurzy VMware

Novinka: kurzy VMware

Do naší nabídky IT kurzů zavítalo 5 nováčků. Díky spolupráci se společností Tech Data, vám nyní nabízíme školení z oblasti VMware.

zveřejněno: 31.07.2019

Proč jít na kurz:

 • Instruktoři jsou odborníci, kteří produkty aktivně implementují a podílejí se na zákaznických projektech.

 • Školení jsou realizována už od tří účastníků.

 • Nevyhovuje vám klasická forma – školení může probíhat v dalších verzích:

  • Live online – klasické školení s instruktorem v angličtině, které probíhá online.

  • On demand – 30 denní přístup k materiálům a virtuálnímu prostředí.

 • Kurzy je možné sestavit na mírů a vytvořit tak personalizované školení přímo pro vaši společnost.

 • V případě přihlášení většího množství účastníků obdržíte zajímavé slevy.

 • Školení probíhá v atraktivní lokalitě přímo na metru Opatov a při sjezdu z dálnice D1.

 • Společně se školním se můžete také certifikovat - vše najdete na jednom místě.

#

Kurzy jsou vhodné pro:

 • Systémové architekty

 • Systémové administrátory

 • IT managery

 • VMware partnery

 • Systémové integrátory a inženýry

 • Osoby zodpovědné za implementaci a správu vSphere

 

Po celou dobu kurzu je pro vás připraveno bohaté občerstvení a kvalitní káva.

 

Rychlé měření v AutoCAD 2020
zveřejněno: 28.06.2019

Jak jsem se zmínil v minulém článku, aplikace AutoCAD ve verzi 2020 přinesla pár zajímavých novinek. Další z nich, na kterou se podíváme blíže, je rozšíření příkazu pro měření geometrie.

Práce s bloky v AutoCADu 2020
zveřejněno: 10.06.2019

Aplikace AutoCAD ve verzi 2020 přinesla pár zajímavých novinek. Jedním z cílů vývojářů bylo zpříjemnit a zpřehlednit uživateli práci s bloky. Podívejme se tedy trochu blíž, jak se jim to povedlo 😊.

AutoCAD – příkaz POWER TRIM
zveřejněno: 29.04.2019

Jestli čekáte novinku v AutoCADu, tak si budete muset počkat na uvolnění nové verze 2020, která se na nás již nezadržitelně řítí, tak se těšte 😉.

Dnes přináším tip, který nedávno zveřejnila Lynn Allen v magazínu Cadalyst. Já ale na rozdíl od Lynn půjdu dál a nechám vás nahlédnout tzv. do kuchyně.

AutoCAD – otočný pohledu ve výřezu výkresového prostoru
zveřejněno: 15.04.2019

Byť jsem si myslel, že je to již běžně používaná záležitost, stále se setkávám s dotazem, jak si mohu natočit pohled ve výkresovém prostoru. Poslední vedené školení je mi toho důkazem, takže se s vámi podělím o potřebný postup, jak natočit pohled ve výkresovém prostoru, tak, aby se změna natočení v modelovém prostoru neprojevila.

 

 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  |  další >>
stránkování: 1 / 13   celkem: 256

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky