DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Autodesk ATC/APP Summit 2017

Aktuality z Londýna

Tak jako každý rok v posledních letech, uspořádala společnost KnowledgePoint setkání autorizovaných školicích středisek společnosti Autodesk. Letos se konalo 20. června v Londýně.  Zúčastnilo se ho téměř 120 partnerů z 18 evropských zemí a ani letos u toho nemohlo chybět školicí středisko ATC NICOM, a.s., opět jako jediný český zástupce.  

Dva informacemi nabité dny

Dvoudenní pobyt mi zpříjemnila výkonná ředitelka Nikol Varčevová. Byla pro nás připravena řada inspirativních přednášek světových lídrú v oboru. V úvodu jsme se díky Mo Isapovi z Tauheedul Trust zamysleli nad odlišným vnímáním výstupu školení ze stany vzdělavatele a potencionálního zaměstnavatele. Díky následně představeným novinkám v programu vzdělávání jsme se usvědčili v námi stále silněji vnímané potřebě kastomizace a řešení indivualnich potřeb jednotlivych zákazníků.

 

Možná je třeba změnit vnímání

Trendem je začít už v raném věku a umět definovat své potřeby a cíle. Co si o tom myslíte vy? Cíle a potřeby hledáme také u vás, svých zákazníků a díky nadčasovému vnímání týmu Autodesku je pro nás snadnější zvyšovat dovednosti a plnit požadavky našich klientů. Stoupá také poptávka po profesionální certifikaci, jejíž dosažení se zdá snadnější a dostupnější díky práci týmu Certiport.

 

Rádi se s vámi podělíme o know how

Ve spojení s odborníky na vzdělání společnosti Autodesk a certifikace společnosti Certiport dovedeme naše zákazníky od jejich myšlenek k finálnímu produktu či profesionální certifikaci. Přijďte se přesvědčit na jakékoli školení CAD produktů společnosti NICOM, a.s., Autodesk autorizovaného školicího střediska, které je tu s Vámi již 25 let.

 

Autorizované školicí středisko NICOM provádí školení na pevných učebnách v Brně, Ostravě a Praze, nebo na mobilních učebnách po celé republice.

 

autor: Michal Spielmann

  • Autodesk Approved Instructor
  • Autodesk Inventor Professional

 

Těším se na Vás na některém z vybraných kurzů aplikace AutoCAD nebo na jakémkoli jiném CAD kurzu.

Kurzy CAD a 3D

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů