DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Autodesk Inventor: profesionální zpětná vazba

Pohodlná spolupráce s klientem

Když jsem byl naposledy řešit u zákazníka workflow v rámci jeho projektu v aplikaci Autodesk Inventor, posílal svému klientovi mail s komentářem k zadání součásti, kterou měl navrhnout. No a hned jsem mu přidal tip, jak efektivně posílat návrhy a zpětnou vazbu klientům bez snímání kopie obrazovky a krkolomné doplňování textových informací. Pokud pracujete v aplikaci Autodesk Inventor 2017 nebo vyšším, není snadnější způsob. Výstup pro zpětnou vazbu bude přehledný a profesionální.

Autodesk Inventor – profesionální zpětná vazba

Jak to dnes už nedělat?

Většina uživatelů buď sáhne po klávese PrintScreen a kopii obrazovky pak posléze nějak upravuje nebo trochu lépe: využije Windows nástroj Výstřižky. Svůj účel to sice splní, ale v podstatě se s tím dost nadřete nebo to nevypadá dobře.

 

Jak to dnes už nedělat v aplikaci Autodesk Inventor

 

Využijte poznámky přímo v aplikaci

Aplikace Autodesk Inventor přinesla ve verzi 2017 nový nástroj 3D poznámek a definice založené na modelu, kdy k modelu součásti nebo sestavě můžete přidat přímo výrobní informace, jako jsou tolerance, díry, drsnosti…

 

Nový nástroj 3D poznámek

 

A to je také tím správným nástrojem pro zpětnou vazbu pro klienta. Použijte kóty, popisy děr, poznámky s odkazem nebo obecné poznámky a máte před sebou přehledné požadavky. Tip: Nastavte filtr Vybrat poznámky na panelu nástrojů Rychlý přístup, abyste lépe spravovali své poznámky.


Nastavte filtr Vybrat poznámky

 

A teď sejmout obrazovku? Nikoli

K přehledným poznámkám jsme se již dopracovali, takže nezbývá, než je posunout ke klientovi. Takže zmáčkneme PrintScreen a máme hotovo? Nikoli, dejte klientovi možnost doplnit jeho komentáře také pohodlně. Nástroj 3D poznámek podporuje vytvoření souboru 3D PDF. Nastavte šablonu, výstupní soubor a PUBLIKUJTE.

 

Možnost doplnění komentářů klientem

 

3D PDF

Soubor 3D PDF v pouhém Acrobat Readeru umožní klientovi jednoduše přidat vlastní poznámky, model si může přibližovat, oddalovat, otáčet s ním v prostoru, posouvat, procházet, měřit a mnoho dalších možností.

 

Soubor 3D PDF v Acrobat Readeru

 

A jak řešíte zpětnou vazbu vy?

Pokud chcete zefektivnit svoji práci, neváhejte si vybrat z kurzů aplikace Autodesk Inventor v Autodesk autorizovaném středisku NICOM, a.s. pod vedením autorizovaného lektora. Ten vám vždy předá spoustu praktických tipů.

Autorizované školicí středisko NICOM provádí školení na pevných učebnách v Brně, Ostravě a Praze, nebo na mobilních učebnách po celé republice.

Těším se na Vás na některém z vybraných 3D či CAD kurzů.

Michal Spielmann

Autodesk Certified Instructor

Autodesk AutoCAD Professional

Autodesk Inventor Professional

 

 

 

Nepřehlédněte kurzy Autodesk Inventor

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů