DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Co získáte absolvováním základního kurzu Adobe Photoshop

Po ukončení kurzu pro vás bude Photoshop hračka.

Mnohdy i to, co vypadá složitě, může být výsledkem pouhých pár minut práce. Důležité je vědět, jak na to. Setkáváme se s obavami našich zákazníků, zda jim tři dny kurzu budou stačit k tomu, aby byli schopni vytvořit poutavé obrázky nebo upravit si své fotografie. Připravili jsme si pro vás ukázku toho, co pro vás díky absolvování našeho kurzu bude naprostá maličkost.

Potřebujete předkládat vizualizace  a mít po ruce výkonný nástroj na rychlou změnu návrhů? Pak je pro vás mockup jako "ušitý". Neznámé slovo? ... jen grafické tajemství , jak ukázat svoje návrhy v působivém profesionálním kabátě.

 

Použití mockup

 

Zaujaly vás netradiční kompozice formou dvojexpozice? Spojení pohybu, pohled z různých úhlů nebo vnitřní rozpoložení - jak si kdo vybere. V každém případě je právě toto dlouhodobým trendem v designu.

 

Forma dvojexpozice

 

Animované gify jsou velkým trendem a poskytují širokou škálu možností, jak vnést dynamiku do vašich fotografií. A nejen to! Nejžhavější novinkou webdesignu jsou právě animované ikonky.

 

Gif jako nejžhavější trend

 

To vše a ještě navíc retuše a tvorbu karikatur vás naučíme během pouhých tří dnů. Nevěříte? Tak přijďte a přesvědčte se sami :)

 

Zavítejte na náš kurz a budete to umět!

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů