DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

CORELDRAW GRAPHICS SUITE X6 - premiérové představení v NICOMu

Jak se již stalo tradicí, NICOM byl po třetí v řadě osloven firmou Corel, aby pro český a slovenský trh prezentoval slavnostní uvedení nové verze.

Začátkem května letošního roku proběhlo v pražské a brněnské pobočce NICOMu představení nové verze balíku grafických programů pro širokou veřejnost i profesionály CorelDRAW GRAPHICS SUITE X6.

V rámci prezentačních seminářů se  o marketingovou část postaral obchodní manažer firmy Corel Radek Hofman. Větší část setkání s prodejci tohoto softwaru pak patřila předvedení nejnovějších funkcí, kterého se zhostil náš lektor a Corel Approved Specialist - Vilém Lipold.

CorelDRAW Graphics Suite X6Ačkoliv nová verze není revoluční jako ta minulá (je spíše evoluční), naleznete zde spoustu nových funkcí, které pomohou v práci nejen profesionálům. Jde zejména o funkce Open-type písem (jako například ligatury, stylistické a kontextové varianty a styly glyfů, číselné varianty, ornamenty a ozdobné glyfy). Z textových nástrojů přibylo například zarovnání na mřížku účaří. Pro práci s barvou pak slouží barevné soulady; zcela přepracovány byly i ukotvitelné panely Vlastnosti objektu, Vlastnosti textu a Styly objektů.

Vyzkoušejte si novou verzi - CorelDRAW GRAPHICS SUITE X6.

prezentacni-seminar Corel-1          prezentacni-seminar Corel-2

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů