Ing. Milena Kadeřábková

Ing. Milena Kadeřábková

Lektorka kurzů MS Office

Hodnocení školitele: 93 %

Profil lektora

Po absolvování vysoké školy několik let pracovala jako matematik analytik, ale již od roku 1990 se naplno věnuje vzdělávání v oblasti výpočetní techniky. Specializuje se na školení produktů Microsoft Office všech úrovní pro firmy, nadace i školy a také na rekvalifikační kurzy IT pro posluchače registrované na úřadech práce. V roce 2007 úspěšně složila zkoušky ECDL a stala se certifikovaným lektorem a testerem ECDL.
Posluchači si velmi pochvalují nejen její znalosti a záživné formy výuky, ale rovněž její empatii a smysl pro humor.
Mezi její spokojené posluchače patří mimo jiné zaměstnanci České spořitelny, a.s. Procter&Gamble-Rakona s.r.o., nebo GRAMMER CZ, s.r.o.
Volný čas věnuje cestování a sebevzdělávání v dalších oblastech své pedagogické praxe. Rovněž patří mezi nadšené studenty cizích jazyků.
Je lektorkou kurzů pro Prahu a střední Čechy.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky