Certifikace

  • Microsoft Office Specialist Excel 2013 Expert
  • MOS expert
  • Adobe Certified Expert Photoshop CS6

Vzdělání

  • Pavel vystudoval ČVUT – fakultu elektrotechnickou, obor Multimediální technika. Po celou dobu studia se snažil o rozšíření svých znalostí v oblasti technického pozadí fotografie a věcí spojených s digitálním obrazem. Na tuto problematiku napsal a obhájil bakalářskou i diplomovou práci.  

Pedagogická praxe

  • od roku 2014
  • Je nadšený lektor balíku MS Office (Word, Excel, PowerPoint) a zvídavý fotograf. Spoušť svého prvního fotoaparátu stiskl před více než deseti lety a od té doby mu tento pohyb ukazováčku nezevšedněl. Tuto zálibu propojuje na poli lektorském s výukou grafiky v programu Adobe Photoshop.

Další informace

  • Má rád, když do sebe věci logicky zapadají a zároveň se cítí dobře, může-li být výřečný a pohrávat si s českým jazykem. Tyto dvě nesourodé věci se mu podařilo propojit v krátké, ale intenzivní lektorské činnosti. Nemá rád koprovou omáčku, psaní životopisů a lidi bez zájmu.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky