DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

navzdory aktuální situaci jsme tu stále pro vás a školíme naše počítačové, fotografické a soft skills kurzy prostřednictvím interaktivní online výuky.
Pokud jste u vybraného kurzu nenašli možnost absolvovat jej online, informujte nás. Rádi vám vyjdeme vstříc.

Hlásit se můžete také do prezenčně vyučovaných kurzů, ve kterých se snad v blízké budoucnosti potkáme nebo se domluvíme na náhradním řešení.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

IT anketa o dvě vstupenky na konferenci Security 2012

10. února losujeme 2 výherce o vstupenku na konferenci Security 2012 do Prahy

Anketa byla ukončena. Výherci volné vstupenky jsou: Vladimír Šandera a Jindřich Šnajdr. Blahopřejeme!

-------

NICOM (autorizované školicí středisko) ve spolupráci se společností AEC, jedním z nejvýznamnějších domácích poskytovatelů software a služeb pro bezpečnost dat a antivirovou ochranu, připravil IT anketu o dvě vstupenky na konferenci Security 2012.  Konference se uskuteční 15. února 2012 v AguaPalace Hotel Praha.  

  • Odpovíte-li na anketní otázku, zúčastníte se losování o ceny, které proběhne dne 10. února 2012. 
  • 2 výherci získají vstupenku na Konferenci Security 2012.
  • Napište nám, zda navštěvujete odborná školení a odborné konference pravidelně a zda máte na tento typ profesního rozvoje podporu od svého zaměstnavatele.

Odpovědi zasílejte na emailovou adresu marketing@nicom.cz  do 9. února 2012. Účastníkem losování se může stát každý, kdo stručně odpoví na výše uvedenou otázku a vyplní jméno, správnou e-mailovou adresu a telefon.


Odesláním odpovědi a poskytnutím emailové adresy vyjadřujete souhlas se zasíláním nabídkových a obchodních e-mailů společnosti NICOM, a. s. a AEC, spol. s. r. o. v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. O některých službách informační společnosti.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky