DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Karel Vlček

Karel Vlček

Lektor fotografických kurzů

Petr Sobotka (100%)

oceňuji neformální formu školení nicméně s velmi "výživnými" radami a tipy na dané focení. Poučné, zábavné, příjemné...!!

Radim Pernický (100%)

Díky Karlovi.

Arpád Velvéthy (92%)

Lektor měl široký přehled jak techniky, tak způsobů focení...

Jan Prokeš (100%)

Lektor je parádní, "bušil" do nás informace z praxe které jsme následně i aplikovali :-) měli jsme i skvělou modelku, velmi jsem si to užil a budu doufat, že se mi podaří zkušenosti aplikovat i později mimo tento kurz. Musím pochválit i skvělý přístup lektora!

Romana Trefulková (96%)

Pan Karel Vlček výborný lektor, který umí zaujmout a předat zkušenosti Pan Perlík - zkušený fotograf, ale od kurzu Makrofotografie jsem očekávala více praxe a nedostali jsme slíbené materiály. Pan Milan Kylar - ochotný lektor, spokojenost.

Kamila Švubová (96%)

Karel Vlček - nejlepší! Předáno mnoho zkušeností a rad, super spolupráce! Ivan Kylar - super spolupráce, spokojenost i s jeho základním kurzem. Milan Perlík - sympatický pán, ale nedostali jsme materiály z jeho kurzu Makrofotografie. Dle mého názoru je obecně kurz makrofoto zbytečný v tomto čtvrtletním kurzu. Nic nového jsem se nedozvěděla.

Radka Hromadová (83%)

člověk na svém místě

Antonín Strmiska (100%)

Prostě umí.

Richard Kapera (83%)

lektoři mi dali, dozvěděl jsem se dost nových věcí, zejména v ateliéru.. hodnocení je zcela aktuální a subjektivní.

anonym (79%)

Lektoři dělali co mohli, ale vzhledem k tomu, že mi déle trvá pochopení obzvlášť počítačových technik, tak jsem to celkem nezvládla. Myslím tím RAW. Focení super.

Luboš Král (100%)

Jsou lidé znalí, zkušení a dovedou předat vše dále.

Ing. Libor Staněk (96%)

Pan Vlček ví snad vše :) U makrofotografie jsme stihli vjednom dni i si rychle projít fotky. Dokonce nabídl na rok i tech.podporu, kterou jsem zatím bohužel nevyužil...

Simona Fišnarová (92%)

Všichni lektoři byli dobří.

Leona Frajtová (75%)

Fotokurz byl veden více lektory, proto nelze hodnotit souhrnně. Velmi se mi líbila makrofotografie s panem Petřinou a noční focení s panem Vlčkem.

Ladislav Šimůnek (92%)

Děkuji za znalosti,které jsem zde nabyl a naučil se ovládat foto,jak v atelieru,tak v noci.Super díky.

Lenka Mařáková (75%)

Vše OK.

Lukáš Kokrda (88%)

Porfík každým coulem :-)

Nina Kejdová (96%)

sympatický, ochotný zodpovědět jakékoliv dotazy

Hana Sklenářová (88%)

Hodnotila jsem lektora pana Vlčka.

Alois Procházka (100%)

Velmi profesionální přístup a vedení kurzu

Josef Spíšek (100%)

Karel je skvělej :)

Zobrazit všechna hodnocení

Profil lektora

Fotoaparát se mu do rukou dostal, co se udržel na nohou, a fotky ho provází celý život. S příchodem digitální techniky o to víc, až se mu stala fotografie profesí. Během své fotografické praxe pracoval jako fotoreportér a odborný redaktor fotografických knih. Společně s kolegy provozuje fotografické studio v Brně. Věnuje se také grafice a tiskovým technologiím. V ateliéru má rád práci s lidmi - fotografuje modelky, módu a rodiny i děti a je také svatebním fotografem. Věnuje se produktové a reklamní fotografii. Koníčkem je mu fotografie sportu (auto-moto sport a letectví), divadla a koncertů. Již pátým rokem lektoruje fotografické kurzy.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů