DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

2 klíče k životu bez deprese

... a práci bez stresu

„Deprese bývá definována jako porucha nálady, nicméně působí na celé tělo, protože mozek není schopný správně reagovat na vnitřní a vnější stres.“ (Deepak Chopra) ...

 

Práce našeho mozku a mysli

Zjednodušeně by se dalo říci, že mozek je zapojený do všech procesů našeho těla. Když tedy náš mozek na něco negativně reaguje, odrazí se tento negativní postoj do stavu našeho těla.

Jak tedy vyřešit tento problém a vyzrát na vlastní mozek, aby fungoval více v náš prospěch?

 

Řešení se skrývá v naší mysli

Mysl neboli naše vědomí není totéž jako náš mozek. Na to už vědci dávno přišli. A nejen to. Přišli také na to, že mysl je našemu mozku a jeho fungování nadřazena.

Ve své mysli můžete být kýmkoli nebo kdekoli. Vaše mysl je skutečným lídrem ve vašem životě.
Je na čase začít tento svůj největší dar efektivně využívat tak, abyste se stali tím člověkem, který bude odpovídat vašim nejlepším představám.


Jak na to?

Zapojte svou mysl jako učitele.

  • Naučte se myslet tak, jak vám vyhovuje.
  • Pravidelně rozšiřujte své obzory.
  • Nejlepší cestou je četba knih, zájem o umění nebo i procházka v přírodě často stačí na to, aby si člověk uvědomil, co všechno má a znovu si připomněl vlastní cenu a dokonalost.

 

Klíče k ovládnutí mysli

Existují 2 záklaní:

1. Klíč je pochopení

  • Proto je důležité číst a zajímat se o pocity své i ostatních lidí. Když totiž budete rozumět tomu, co se vám děje a co se děje okolo vás, vaše mysl bude klidná a jen tak něco ji nerozhodí.

 

2. Klíč je pozornost

  • Protože to, na co se soustředíte má velký vliv na vaše emoce. Pokud se například soustředíte jen na dosažení určitých výsledků, je přirozené že vás může ovládat stres či strach ze selhání. Pokud se naučíte soustředit se více na svůj vnitřní klid, bude ve vás tento klid růst, neboť platí, že na co se člověk soustředí, to roste. 

 

Tak do toho

Soustřeďte se tedy na to, co vám přináší výsledky, které sami chcete! Pomoci Vám k tomu může náš nově vypsaný kurz. Mrkněte napravo →

 

autorka článku

Aneta Cholevová

lektorka kurzů soft skills TIP

sledujte náš pozitivni FB a novinky

  • Možná jste si všimli, že vás v posledních dnech začínáme zásobovat krásnými citáty na našem Facebooku, které mají za úkol vás pozitivně naladit a povzbudit vás, ať už děláte cokoli. 
  • Je to jedna z nových věcí, kterou jsme pro vás připravili v rámci kategorie soft skills.
  • Od ledna pro vás máme nabídku zburusu nových kurzů, kde se naučíte ověřené a efektivní věci, avšak v nové přitažlivé formě.

 

► Kromě kurzů v češtině se k nám můžeme vydat i za angličtinou. Soft skills totiž učíme i anglicky. Takto si rozšíříte své znalosti z oblasti komunikace či leadershipu a přitom oprášíte a zdokonalíte i svou angličtinu.

Nepřehlédněte

 

 

 Kurzy soft skills NICOM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů