Komunikujte s NICOMem odkudkoliv

NICOM na tapatalk

V dnešní době mobilních zařízení je komunikace snazší, než kdykoliv dříve.

Abychom vám co nejvíce ulehčili komunikaci s námi, připravili jsme pro vás velmi zajímavou novinku v našem diskuzním fóru

Pohodlně s mobilem i tabletem

Pokud jste v sekci Fórum/diskuze na našem webu prostřednictvím mobilního telefonu nebo tabletu, není orientace na malých obrazovkách příliš komfortní. Nyní si však můžete stáhnout do svého zařízení aplikaci Tapatalk

Jak na to

Máte více možností, jak nainstalovat aplikaci. Například přejít přímo na stránky Tapatalk a vybrat si ve spodní části obrazovky operační systém Vašeho zařízení a jednoduše nainstalovat aplikaci.

Můžete také využít možnosti nainstalovat aplikaci po spuštění forum.nicom.cz, ve vrchní části obrazovky uvidíte tlačítko pro nainstalování aplikace přímo do vašeho zařízení.

Po spuštění aplikace zadejte do vyhledávacího políčka „NICOM“ a vyberte si poklepáním na zobrazený výsledek (Fórum NICOM.cz). 

Proč je NICOM na Tapatalk

Jedná se o velmi komfortní způsob komunikace a neváhejte využít naše forum. Odpovídat na Vaše dotazy budou ti nejpovolanější specialisté v oboru.

Pokud Vás zajímá cokoliv ohledně produktů Adobe, Corel, CAD nebo máte dotazy k jakémukoliv našemu kurzu, neváhejte využít této možnosti. 

Těšíme se na vás v diskuzním fóru.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky