DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Kurz fotografování pro pokročilé odstartoval v Brně

Pokročilý kurz fotografování

Od července máte možnost přihlásit se do Pokročilého kurzu fotografování – jeden ze tří nově zařazených fotografických kurzů do široké nabídky NICOMu.

Pokročilý kurz fotografování byl vytvořen ve spolupráci s uznávanými fotografickými lektory na základě požadavků našich absolventů, je tedy navržen přesně podle Vašich potřeb.

Velkým zájmem o fotografický kurz jste nám dokázali, že jsme se trefili  do černého.  Plní se termíny ve všech 8 městech, kde fotografický kurz nabízíme –  v Brně, Praze, Ostravě, Olomouci, Liberci, Českých Budějovicích, Hradci Králové i Plzni.

Dne 12. 7. 2014 se uskutečnil hned první vypsaný termín, jehož výuky se ujal oblíbený lektor Topi Pigula. Cílem kurzu je naučit Vás dostat do svých fotografií emoce, příběh a postupně samostatně vnímat daný prostor a hledat osobité záběry k určitému tématu. Výstupem je pak cyklus fotografií na dané téma kurzu. Interaktivní PDF Prezentaci z prvního proběhlého kurzu si můžete prohlédnout nebo stáhnout na následujícím odkazu :

Tip: klikněte na odkaz pravým tlačítkem myši a uložte si prezentaci do svého počítače. Spusťte prezentaci v Adobe Readeru. Využijete tak všech funkcí naplno!

Prezentace pokročilého kurzu 12. 7. 2014 

Své znalosti si můžete bezplatně ověřit krátkým testem na portálu N-learning

Prohlédněte si návod jak postupovat.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů