Kurz Samostatné podnikání v Praze - obhajoba podnikatelského záměru

V úterý 29. května 2007 absolvovali účastníci projektu, kteří nyní navštěvují rekvalifikační kurz Samostatné podnikání dílčí zkoušky, které uzavíraly první část kurzu.

V této 1. části - Základy podnikání - se seznámili se základními pravidly a oblastmi, jako je např. daňová problematika, ekonomie, právní otázky, marketing a dále získali nezbytný přehled o možnostech různých půjček pro začínající podnikatele a jiných formách podpory, které jim mohou být v začátku nápomocné.

Nezanedbatelnou pomocí byla také možnost a v podstatě také nutnost, vypracovat si svůj vlastní podnikatelský záměr. S touto mnohdy nelehkou úlohou jim samozřejmě pomohl náš zkušený lektor, který s každým účastníkem individuálně řešil jeho předešlé zkušenosti, problémy a otázky.

Na závěr první části rekvalifikačního kurzu, právě v úterý 29. května, prokazovali účastníci projektu své nově získané znalosti nejprve v písemném testu, speciálně vytvořeném pro tento projekt. Dále pak každý předstoupil před zkušební komisi se svým již připraveným podnikatelským záměrem.

Absolvováním těchto dílčích zkoušek postoupili všichni účastníci do druhé části rekvalifikačního kurzu - Obsluha PC, kde si dále rozšíří své dosavadní počítačové znalosti, a to jak obecné, tak zejména ty potřebné pro zahájení své vlastní podnikatelské činnosti.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky