DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Kurzy na Windows 10 s přípravným testem a certifikační zkouškou zdarma!

Rozhodli jste se držet krok s dobou a chystáte se stát certifikovaným odborníkem na Windows 10?

Víte, že Second Shot končí již v lednu? Právě pro to od nás dostanete zdarma praktický test, díky němuž zvládnete hravě certifikační zkoušku 070-697 Configuring Windows Devices na první pokus.

Absolvujte v NICOMu oba kurzy MOC 20697-1: WINDOWS 10 - instalace a konfigurace a MOC 20697-2: WINDOWS 10 - nasazení a správa v podnikovém prostředí a získáte od nás ZDARMA kromě certifikační zkoušky i přípravný praktický test s 30-ti denní platností. Tuto formu přípravy (Microsoft Official Practice Test) nabízí společnost Microsoft teprve od října tohoto roku k více než 70 certifikačním zkouškám na vybrané produkty. Přípravný test probíhá on-line a po jeho prvním spuštění běží 30 - ti denní lhůta, ve které se můžete k testu neomezeně vracet. Můžete si tak lépe upevnit znalosti, které jste získali v přípravných kurzech a certifikační zkoušku máte v kapse.

 

MICROSOFT OFFICIAL PRACTICE TEST

Společnost Microsoft zařadila nově do své nabídky praktické testy, díky nimž se budou moci IT profesionálové lépe prakticky připravit na certifikační zkoušku.

V současnosti lze volit z více než 70 testů k vybraným produktům. Test je možné zakoupit v balíčku společně s MOC kurzem nebo voucherem na certifikační zkoušku. Testy probíhají on-line a jsou dostupné v anglickém jazyce. Po prvním spuštění testu běží 30 - ti denní lhůta, ve které se test může spouštět neomezeně. Tyto praktické testy posilují evaluaci a rozvoji znalostí v dané oblasti a rovněž účastníka seznamují s technickým prostředím zkoušky.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů