DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Jste dobrý vedoucí pracovník? Zamyslete se!

Leadership v praxi

Lídrem se člověk stává. A může se jím stát plánovaně nebo neplánovaně. Každopádně, když už lídrem jste, ať vás k tomu donutily okolnosti nebo jste vedení lidí přijal jako součást svého profesního rozvoje, je třeba se občas nad touto svou pozicí zamyslet.

 

Vhodné otázky k zamyšlení 

1. Jaká je moje představa o fungování tohoto týmu?
2. Co byla prozatím moje nejhorší zkušenost s vedením lidí a jak jsem reagoval? Reagoval bych dnes jinak?
3. Které ze svých vlastností chci předat svým lidem?
4. S kým se mi pracuje nejlépe a proč? Je možné pozvednout i ostatní členy týmu na tuto úroveň?
5. Jde mi více o lidi nebo o pracovní výsledky? A jak to vnímají mí lidé?
6. Líbí se mi, jak prezentuji cíle a kladné stránky naší společnosti? Jsem dobrým vzorem pro své lidi?

 

Dejte tomu čas

Pokládáním otázek bychom mohli pokračovat dále. Není však důležité, kolik otázek si položíte, ale kolik času budete věnovat zamyšlením se nad svým stylem vedení a tím, kam byste jej chtěli posunout, aby:

  • více vyhovoval vám a vašim vztahům s kolegy
  • vašim pracovním cílům
  • a také vašim časovým možnostem.

 

Jak poznat skvělého leadera?

Dobře fungující a vyrovnaný tým je odrazem vyrovnaného a sebejistého vedoucího. Proto na sebe, svůj rozvoj a svůj styl myšlení nezapomínejte – jsou to vaše nejsilnější zbraně.

 

A protože i nám záleží na vašem rozvoji a rozvoji vašich kolegů, připravili jsme pro vás nová školení a manažerskou akademii, kde se naučíte spoustu skvělých a efektivních věcí. Už si stačí jen vybrat, čím začnete … :-)

 

autorka článku

Aneta Cholevová

lektorka kurzů soft skills

 

Kurzy manažerských dovedností

 

PRAKTICKÉ KOMUNIKAČNÍ DOVEDNOSTI PRO KAŽDÉHO ZAMĚSTNANCE 👍 Manažerské dovednosti NICOM

Praktické komunikační dovednosti pro každého zaměstnance od 3 490,00 Kč

SN60
Školení je vhodné pro každého zaměstnance nebo specialistu, který pracuje v týmu či pracuje s lidmi. Pokud denně ve své práci komunikujete s lidmi (kolegy, klienty či obchodními partnery), pravděpodobně se nevyhnete působení emocí, různých druhů chování a přístupu.  Toto školení vás připraví na to, jak s lidmi komunikovat a dosahovat toho, co jste chtěli či potřebovali. Dozvíte se, jak funguje lidské chování a co lidi motivuje jednat určitým způsobem. Tomu pak můžete přizpůsobit svou vlastní komunikaci a tak efektivně sdělovat své názory a myšlenky.  Kromě jiného se také naučíte a vyzkoušíte si číst signály neverbální komunikace.
DETAIL KURZU
 
Leadership: rozvoj a vedení lidí

Leadership: rozvoj a vedení lidí od 6 990,00 Kč

SN70
Školení je vhodné pro začínající manažery stejně jako pro ty, kteří už mají s vedením lidí nějakou zkušenost. Důležité je, aby vás vedení lidí bavilo a přinášelo očekávané výsledky. V tomto vám kurz pomůže, protože znalosti a dovednosti, které si odnesete, vám ušetří čas při vedení lidí a také vám pomohou vyvarovat se chybných rozhodnutí.Dozvíte se, jak funguje lidské vnímání a psychika a jak správně pracovat s lidmi.Rozvinete a zdokonalíte svůj styl vedení a zvednete na vyšší úroveň svou schopnost lidi inspirovat a vést k dosažení společného cíle.
DETAIL KURZU
 
Manažerská akademie I. – základy, které vedoucí pracovník prostě musí znát

Manažerská akademie I. – nezbytné základy pro vedoucí pracovníky od 13 960,00 Kč

SN80
Kurz manažerské akademie je vhodný pro začínající manažery i pro ty, kteří již mají zkušenost s vedením lidí a rozhodli se své dovednosti i svůj tým posunout na vyšší úroveň.Vzhledem k tomu, že práce je stále více a cíle jsou stále vyšší, je potřeba, aby manažeři uměli dobře pracovat sami se sebou, zvládat své emoce a správně se rozhodovat. Neméně důležité je umět správně odhadnout lidi, se kterými spolupracujete a kteří vám pomáhají dosahovat všech pracovních cílů. V tomto kurzu se proto budeme zabývat obojím, jak osobním růstem manažera, tak růstem lidí kolem něj.
DETAIL KURZU
 
Manažerská akademie II. – pokročte a vynikněte

Manažerská akademie II. – pokročte a vynikněte od 14 960,00 Kč

SN90
V průběhu tohoto kurzu se naučíte více pracovat sami se sebou, kontrolovat své emoce a zároveň lépe komunikovat se všemi členy svého týmu. Další velká část školení bude věnována budování toho správného týmu, který potřebujete, abyste dlouhodobě dosahovali vytyčených pracovních cílů.
DETAIL KURZU
 
 

 

 Kurzy soft skills NICOM

 

 

 

 

 

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů