Redakční systémy

Redakční systémy

Lektoři s praxí vás naučí vytvořit působivé weby a fungující internetové obchody. Nemusíte znát programování a mít žádné předchozí znalosti!

Vyberte pobočku

Redakční systémy

WordPress kurz – webové stránky za jeden den od 2 488,00 Kč

I14
Víte, že k vytvoření kompletní webové prezentace vám stačí jeden den? A přitom nemusíte znát ani kousek z webových technologií. V kurzu WordPress – webové stránky za jeden den vás provedeme krok za krokem redakčním systémem (CMS) od instalace na vašem počítači až po přesunutí na server na internetu. Uvidíte, že za jeden den může být vaše nová prezentace na internetu!
detail kurzu

PrestaShop kurz – e-shop snadno a rychle za jeden den od 2 488,00 Kč

I16
Víte, že k vytvoření kompletního e-shopu vám stačí jeden den? A přitom nemusíte znát ani kousek z webových technologií. V kurzu Vlastní e-shop snadno a rychle za jeden den vás provedeme krok za krokem systémem PrestaShop od instalace na vašem počítači až po přesunutí na server na internetu. Uvidíte, že už druhý den můžete přijímat první objednávky!
detail kurzu

Joomla! – webové stránky za jeden den od 2 488,00 Kč

I09
Víte, že k vytvoření kompletní webové prezentace, vám stačí jeden den? A přitom nemusíte znát ani kousek z webových technologií. V kurzu Joomla! - webové stránky za jeden den vás provedeme krok za krokem redakčním systémem (CMS) od instalace na vašem počítači až po přesunutí na server na internetu. Uvidíte, že za jeden den může být vaše nová prezentace na internetu! Pokud byste chtěli, můžeme vám před začátkem kurzu pro Vás zařídit vaši vlastní doménu na internetu, kam svoji prezentaci vytvořenou na kurzu pouze přesunete (jak, tak to se dozvíte na školení). V tom případě nás kontaktujte alespoň dva týdny před začátkem kurzu, aby bylo vše dopředu připraveno. Ale tím naše péče o vás nekončí. Pokud si s něčím nebudete vědět rady, rádi vás přivítáme na individuálních konzultacích.
detail kurzu

Wordpress kurz – tvorba vlastních pluginů od 5 790,00 Kč

I19
WordPress je redakční systém pro vytváření obsahu. Jeho funkce se mohou zdát někomu omezené, proto lze jeho funkčnost rozšířit pomocí modulů – pluginů. I když je k dispozici přes 45 tisíc dostupných modulů (placených i těch zcela zdarma), může se stát, že potřebujete pro sebe či svého zákazníka napsat speciální modul, který nebyl ještě naprogramován. Pojďte se tedy naučit, jak takový modul v programovacím jazyku PHP napsat!
detail kurzu

WordPress kurz – tvorba vlastní šablony od 5 790,00 Kč

I18
WordPress je redakční systém pro vytváření obsahu. To, jak vypadá, jeho vzhled (frontend) je dán šablonami vzhledu. Ty aplikují svá nastavení na obsah vytvořený v aplikaci WordPress. Na internetu se „válí“ mnoho šablon ať již dostupných zdarma či placených. Jejich kvalita je však různá takže vám nemusí vyhovovat vzhledem, funkčností či cenou. Pojďte se naučit, jak si s pomocí HTML, CSS, JavaScriptu, PHP a WordPress API naprogramovat vlastní šablonu!
detail kurzu

Joomla! a PrestaShop kurz – vlastní stránky s e-shopem snadno a rychle od 4 976,00 Kč

I17
Víte, že k vytvoření fungující webové prezentace vám stačí jeden den a kompletního e-shopu den druhý? Za dva dny s námi vytvoříte svoje vlastní webové stránky s e-shopem a přitom nemusíte znát ani kousek z programování webových technologií. V kurzu Joomla! a PrestaShop – vlastní stránky s e-shopem snadno a rychle za dva dny vás provedeme krok za krokem systémem Joomla! a PrestaShop od instalace na vašem počítači až po přesunutí na server na internetu. Uvidíte, že už první den po kurzu den můžete přivítat své první zákazníky na vašem novém webu!
detail kurzu

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky