DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Kurzy šetrné k přírodě

Přispíváme k udržitelnému rozvoji

V poslední době nám příroda dává stále více najevo svoji nespokojenost. Chceme, aby se NICOM stal více ekologickou firmou, a proto na našich pobočkách postupně zavádíme opatření, která snižují zatížení přírody plasty.

Začali jsme naší pražskou pobočkou, kde se denně na kurzech vystřídá nejvíce účastníků. Každý den se zde v průběhu školení vypije přibližně 150 šálků kávy nebo čaje. Kávu máme opravdu znamenitou a navíc podporuje soustředění, proto účastníkům dopřáváme neomezený přísun. 

 Káva na kurzech podávaná v ekologických kelímcích   Na kurzech nepoužíváme jednorázové plasty

 

Prvním krokem vstříc ekologičtějšímu vzdělávání tak byla výměna jednorázových plastových nápojových kelímků za bio papírové kelímky, které jsou 100% biologicky rozložitelné a kompostovatelné. V závěsu jsme pak na pražské pobočce zavedli také třídění odpadu na kurzech i v kancelářích.

Ekologické kelímky na kávu a čaj na kurzech NICOM

 

Postupně budeme opatření zavádět i na našich dalších pobočkách. Jsme rádi, že tímto málem můžeme přispět a věříme, že i naši zákazníci to ocení.

Zveme vás na skvělou kávu do našich kurzů.  

Těšíme se na vás.

Ekologické kelímky na kávu a čaj na kurzech NICOM

 

 

 Kurzy kancelářských programů Kurzy Grafických programů Kurzy tvorby webů Kurzy CAD a 3D Rekvalifikační kurzy Kurzy Soft Skills Kurzy fotografování Kurzy pro IT specialisty a profesionály

 

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů