DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Láska ke vzdělání prochází žaludkem 🍇

Úspěšně jste překonali dopravní zácpy na cestách, chytli tu správnou tramvaj, autobus, trolejbus či metro a už trpělivě sedíte v moderně vybavené učebně a dychtivě čekáte, co nového se u nás naučíte. Přece jen ale máte trochu času a doma jste si nestihli dát ani snídani ani kávu.

Nemusíte zoufat! Nalákáme Vás na výbornou kávu z našeho kávovaru a k tomu čerstvé sladké pečivo. A když to nestihnete před výukou, nevadí, občerstvení na Vás čeká celý den. Na své si přijdou i ti z Vás, kteří kávě zrovna neholdují a dají přednost pestré nabídce čajů.


V poledne na Vás také myslíme. U většiny námi nabízených kurzů máte oběd v ceně*. Protože si přejeme, abyste se u nás cítili dobře, neustále naše služby zkvalitňujeme a k tomu patří i širší nabídka občerstvení. Třeba i ovoce, oplatky, oříšky, bonbónky, bagetky…. Přijďte a ochutnejte!

 


Těšíme se na Vás!

Tým NICOM, a.s.


*Oběd není součástí ceny u fotografických a rekvalifikačních kurzů

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů