David Špingl

David Špingl

Hodnocení školitele: 92 %

Profil lektora

David Špingl

S fotografií se seznámil na střední škole zaměřené na reklamní tvorbu, kde bylo fotografování jedním z hlavních předmětů. Svou profesionální dráhu zahájil po dokončení školy jako fotograf psů. Poté přesedlal na portrétování lidí a v dnešní době se živí jako fotograf módy a Glamouru. Ve svých fotografiích se soustředí na zachycení emocí a přitažlivosti žen. Fotil pro servery jako jsou proženy.cz nebo moda.cz. Při své práci spolupracoval s různými modelingovými agenturami včetně největší Czechoslovak models. Prezentoval články ve fotografických magazínech jako např. Fotovideo nebo Eyemag. V lektorské činnosti vyniká hlavně kamarádským přístupem, nadšením pro věc a fotografii nebere jen po technické stránce. Vždy prozradí různé fígle a jeho specialitkou je komunikace s modelkou.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky