Mgr. David Hainall

Mgr. David Hainall

Lektor fotografických kurzů

Hodnocení školitele: %

Profil lektora

Vystudoval obor zdravotnický záchranář a později biologii a tělesnou výchovu na pedagogické fakultě v Ústí nad Labem. Už jako malý kluk propadl cestování, horám a divoké vodě. Na cestách začal i fotografovat a psát články a reportáže. Spolupracuje hlavně s cestovatelskými portály idnes.cz, Hedvábná stezka a časopisy Outdoor magazín, Travel Focus Lidé a hory a Příroda. Setkat se ním můžete na sportovních, horských i poznávacích zájezdech pro fotografy nebo na pravidelných cestovatelských přednáškách. Kromě zmíněných médií můžete jeho fotografie vidět i v encyklopedii M. Anděry Národní parky Evropy. Na svém kontě má několik samostatných fotografických výstav věnovaných Mongolsku a Albánii.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky