Microsoft Launch 2008, sleva 40 % na certifikované Microsoft kurzy

NICOM se dne 2. dubna zúčastnil velké IT akce s názvem pořádané společností Microsoft při příležitosti uvedení nových produktů - Microsoft Windows Server 2008, SQL 2008 a Visual Studio 2008.

Dopolední přednáškový blok nazvaný Technology Launch byl určen IT odborníkům a probíhal v hotelu Clarion.

Večerní zábavný program s názvem Serveronauti - cesta ke hvězdám probíhal v T-Mobile aréně. Hlavním programem večera byla slavnostní premiéra filmu "Serveronauti - cesta ke hvězdám" a na závěr večera koncert skupiny MIC 21.

Systém Microsoft Windows Server 2008 představuje dosud nejpokročilejší operační systém Windows Server, navržený pro podporu nové generace sítí, aplikací a webových služeb. Pomocí systému Windows Server 2008 je možné vyvíjet, distribuovat a spravovat komfortní uživatelská prostředí a aplikace, zajišťovat zabezpečenou síťovou infrastrukturu a zvyšovat technologickou vyspělost a hodnotu organizace. Systém Windows Server 2008 staví na úspěších a pevných základech předchozích verzí platformy Windows Server, ale zároveň přináší cenné nové funkce i významná vylepšení základního operačního systému. Nové webové nástroje, virtualizační technologie, vylepšení zabezpečení a nástroje pro správu přináší úsporu času, snižují náklady a vytváří pevný základ IT infrastruktury.

Jako Gold partner společnosti Microsoft v oblasti vzdělávání nabízíme kurzy na Microsoft Windows Server 2008, nyní se slevou 40 % z ceny kurzu.

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky