DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

Nepřehlédněte kurzy měkkých dovedností (soft sklills)

Sókrateś praví: „Kdo chce hýbat světem, musí pohnout nejdříve sám sebou“..
A kde začít jinde než u vzdělávání?

Kromě IT a fotografických kurzů se specializujeme na školení SOFT SKILLS. Soft skills nebo-li měkké dovednosti se na současném trhu práce staly velmi žádaným artiklem odborné způsobilosti. Škála soft-skills sahá od empatie či znalosti lidí přes komunikativnost či sebekritičnost až po schopnost prosadit se, vést tým anebo schopnost nadchnout ostatní pro společný cíl. Existuje mnoho kurzů, na kterých lze zmíněné schopnosti rozvíjet, je na vás, které byste rádi rozvíjeli, a které vám pomohou v osobnostním rozvoji nebo vašem zaměstnání.

10 kurzů, které byste neměli přehlédnout:


Psaní projektů
a získávání financí

Trénink interních lektorů 2denní kurz

Leadership jako
proces vedení lidí

Projektové řízení
2denní kurz

Prezentace podle
Steva Jobse

Psaní projektů a získávání financí http://www.nicom.cz/soft-skills/trenink-internich-lektoru-2denni-kurz Leadership jako proces vedení lidí Projektové řízení – 2denní kurz Prezentace podle Steva Jobse – kurz


Prodejní komunikační
dovednosti

Staň se moderní ženou
víkendový kurz

Time management
2denní kurz

Obchodní dovednosti
2denní kurz

Vedení lidí
na dálku

Prodejní komunikační dovednosti – kurz Staň se moderní ženou, zvyš si své sebevědomí! – víkendový kurz Time management aneb mějte svůj čas pod kontrolou – 2denní kurz Obchodní dovednosti – 2denní kurz Vedení lidí na dálku – kurz

Chcete se stále zdokonalovat, rozvíjet svůj či potenciál vašich zaměstnanců a dosahovat tak nadprůměrných výsledků? Pokud ano, právě vám je určena naše široká nabídka kurzů. Přihlaste se do kurzu Prezentační dovednosti, ve kterém si uvědomíte, že právě vy jste „v hlavní roli“ prezentace, nikoliv technika, která je pouze vaším doplňkem. Kurz Leadership vás, manažery, naučí vést, inspirovat a motivovat své zaměstnance. V kurzu Trénink interních lektorů si prohloubíte dovednosti, vy milí lektoři, kde si na konkrétních příkladech, ukázkách a modelových situacích představíte širokou škálu různých typů interaktivních metod a vaše výuka bude po absolvování tohoto kurzu pro účastníky bezkonkurenční. Chcete umět aktivně naslouchat potřebám a znát potřeby zákazníků v komunikaci s prodejcem? Pokud ano, navštivte kurz Prodejní a komunikační dovednosti.

Kompletní nabídku kurzů naleznete zde

Všechny kurzy jsou realizovány interaktivně, využíváme klasických i aktivních metod výuky, kdy základem je komunikace, diskuze. Pro aplikaci teoretických poznatků do praxe jsou využívány především metody řešení problémů – případové studie, modelové situace, trénink.

Přejeme vám, milí klienti, krásné léto plné sluníčka a osobní pohody a již teď se těšíme na vaši účast na našich seminářích!

Váš NICOM team

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů