NICOM - autorizované testovací středisko společnosti Prometric

IT odborníci prokazují své znalosti certifikacemi výrobců software. Certifikační testy Prometric slouží k mezinárodně uznávanému prokázání jejich odborné kvalifikace a k získání výhod od výrobce produktu, jehož testy úspěšně absolvují.

Mezi nejčastěji žádanými jsou zkoušky týkající se technologií společnosti Microsoft (např. uznávané tituly Microsoft Certified Professional a vyšší), nebo dalších firem, jako je např. Adobe, CompTIA, IBM, Hewlett-Packard, a mnoha dalších. Certifikační program společnosti Microsoft je velmi vyhledávaný a žádaný jak IT profesionály, tak i zaměstnavateli a společnostmi, poskytujícími řešení na platformě produktů Microsoft. Zkoušky z těchto produktů jsou ovšem velmi náročné, přičemž nejvhodnější přípravou na ně jsou oficiální výukové programy Microsoft (OMLP kurzy), které naleznete v naší nabídce kurzů.

Zákazníci se tak mohou těšit i dalším výhodám, jako jsou např. slevové programy vyplývající ze společného využívání školicích a certifikačních programů.

Máte-li zájem složit na našich pobočkách v Praze nebo v Brně libovolný test, klikněte na stránku Jak na to.

Podrobnější informace naleznete také v tiskové zprávě 1/2008, kterou jsme pro širokou věřejnost připravili poté, co se NICOM stal autorizovaným testovacím centrem společnosti Prometric. 

Neváhejte nás kontaktovat - poradíme Vám s výběrem vhodného certifikačního programu!

Vedoucí testovacího střediska
Petr Čermák
Tel.:+420 541 240 336
E-mail: cermak@nicom.cz

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky