DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

NICOM je jedničkou v ČR – Autodesk ATC

Autodesk ATC NICOM 2015

Štastný a veselý FY 2016

Společnost NICOM, a. s., partner společnosti Autodesk, se stala nejúspěšnějším Autodesk ATC za uplynulý fiskální rok 2015 v České republice a na Slovensku. Naše kurzy navštívilo o více jak 100 % absolventů oproti roku předešlému, což nám říká, že jdeme správným směrem, že absolventi našich kurzů jsou spokojeni s našimi službami a doporučují nás dalším. Za to našim absolventům patří velký dík! Jen pro zajímavost, letos poprvé jsme mohli udělat globální srovnání v naší Autodesk ATC oblasti EMEA (Europe Middle East Africa). Bylo zde činných k 31. 1. 2015 celkem 596 ATC. V ohledu na počet obyvatel a sílu některých zemí z uvedené oblasti se ATC NICOM zařadilo v souhrnu na krásné 50. pozici.

Neusínáme však na vavřínech. Naší snahou je vždy zákazníkovi přinést to nejefektivnější, co ho posune v jeho profesi dál. Nejen, že pravidelně udržujeme CAD učebny na úrovni aktuálního špičkového hardware, ale stále pro vás připravujeme nové věci. Na sklonku minulého roku jsme připravili dva nové pilotní kurzy (Inventor – pokročilé modelování součástí a ploch a 3ds Max pro pokročilé), které měli velký úspěch. Také se podílíme na testování beta verzí produktů, které již koncem března budou uvedeny na trh jako konečné, abychom vám okamžitě mohli přednést aktuální novinky a zvýšení efektivity v nových produktech. Nezahálíme a v oblasti CAD jsme připravili také nové kurzy na stále populárnější SketchUp. Školení SketchUp pokročilé funkce a vizualizace, jenž má již také pilotní kurz úspěšně za sebou a na duben připravujeme kurz pro rozhýbání statických modelů, SketchUp – reálný svět simulace pohybu. Dále můžete využít i školení a konzultací na další CAD produkty, jako jsou CorelCAD, ZWCAD, GStarCAD, BricsCAD, DraftSight, Solid Edge a další…

Společnost NICOM, je partnerem i v oblasti profesionálních zkoušek na Autodesk produkty – Autodesk Certification Center. V rámci testovacího střediska jsme pro naše zákazníky připravili možnost si vyzkoušet a v případě úspěchu absolvovat profesionální zkoušky ZDARMA, ale pouze do 28. 2. 2015! Zkoušky jsou dostupné pro staší verze produktů AutoCAD, Autodesk Inventor, 3ds Max a Maya. Od 1.3 2015 budou dostupné profesionální zkoušky pouze pro řadu 2013 a vyšší. Pro další novinky sledujte náš web.

Děkujeme zákazníkům za projevenou přízeň a těšíme se ve fiskálním roce 2016 na shledanou.

Autodesk ATC Team

Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů