DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

NICOM – kurzy a školení v roce 2015

Rok 2015 znamená pro společnost NICOM již více než 23 let zkušeností na českém trhu vzdělávání dospělých. Váš stálý zájem v uplynulých letech nás nesmírně těší a budeme v naší práci pokračovat i nadále s úsilím zvedat laťku stále výše a nikdy nezklamat Vaši důvěru, která je pro NICOM to nejdůležitější.

školení interních lektorů 2015 NICOM

Jako jedna z předních vzdělávacích společností klademe důraz na kvalitu našich zaměstnanců. Například 8. 1. – 9. 1. 2015 probíhalo školení lektorů NICOM v kurzu Trénink interních lektorů. Neplatí pro nás tedy známé pořekadlo: kovářova kobyla chodí bosa. Uvědomujeme si, že lektoři jsou základním a nejdůležitějším prvkem ve vzdělávacím procesu. Nejnovější trendy metody a techniky ve výuce můžete zažít na vlastní kůži, pokud se přihlásíte na kurz NICOM.

Vybírat můžete z velmi široké nabídky kurzů a školení sestavených tak, aby velmi efektivně a záživně poskytly přesně to, co od nich očekáváte.

Co vám popřát do roku 2015 závěrem? Snad jen …

 A hlavně si pamatujte: cílem NICOMu je pomoci Vám realizovat Vaše cíle!


Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů