DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení návštěvníci,

opět jsme rozjeli prezenční výuku. Školení probíhá za dodržování všech hygienických opatření. I když jsme museli omezit kapacitu, množství znalostí, které si z kurzu odnesete, zůstává stejné.
I nadále se do našich kurzů můžete připojit online a absolvovat je vzdáleně z pohodlí svého domova.

Těšíme se na vás.
Tým NICOM

NICOM jede rok na Office 365 – video článek o nasazení

... po roce používání si to už bez něj neumíme představit

Také máte ve firmě obavy z nasazení systému, který se pořizuje formou předplatného? Také jsme měli, ale pak jsme si dali 5 a 5 dohromady tedy vlastně 360 a 5 :-)

Před rokem dokončili lektoři a zároveň hlavní správci informačních technologií v NICOMu přechod téměř všeho do Microsoftího cloudu. Pokud chcete pracovat odkudkoliv a ihned práci sdílet s kolegy, ať už jsou kdekoliv, dnes můžete! 

 

Rozhodli jsme se držet krok s dobou 

Nemůžeme si dovolit jako kovářova kobyla chodit bosy (přece jen jsme již od roku 1995 partneři Microsoftu). Po ročním používání Office 365 vám přinášíme reportáž o tom, jak jsme na to šli u nás, co nám nový systém přinesl a co vzal.

 

 

1. Co to vlastně je Office 365?

  • Hodně lidí si myslí, že Office 365 je klasický balík základních kancelářských programů. To je chyba, pochopte výhody propojení, sdílení a cloudové řešení systému . Office 365 vám představí Petr Čermák:

 

 

 

2. Co nám nasazení Office 365 přineslo v NICOMu?

  • Toto video je nejdelší ze všech a dokazuje to, že nám toho Office 365 v NICOMu přinesl opravdu hodně. Poslechněte si Luboše Maláče, který zprovozňoval konkrétní služby a měl na starosti například migraci e-mailových schránek uživatelů:

 

 

3. Praktická ukázka využití: Skype pro firmy

  • Trochu odlehčení od teoretických znalostí nám neuškodí. Myslíte si, že je Skype pro firmy jen na psaní a videohovory? Přesvědčte se, že toho zvládne mnohem více:

 

 

4. Jak je nasazení Office 365 časově náročné?

  • Otázka, na kterou je snadná odpověď: pokud víte jak na to, vše zvládnete za pár dní až týdnů! Mrkněte na konkrétní časový průběh implementace v NICOMu:

 

 

Vy jste ještě nenasadili Office 365 u vás ve firmě?

 

To by měl vaše IT pracovníky zajímat oficiální kurz Microsoft:

20347: OFFICE 365 – NASAZENÍ A SPRÁVA 


Nebo se rovnou mrkněte na web určený pro vzdělávání ajťáků: www.itnicom.cz


Profil společnosti

NICOM byl založen již v roce 1992. Díky více než 140 000 odškolených klientů patří k největším poskytovatelům počítačových i fotografických kurzů pro jednotlivce a firmy v celé ČR.

Chtějte o nás vědět více ...

zobrazit více informací

Základní organizační informace

Máte nejasnosti ohledně objednávky nebo realizace školení? Chcete znát odpovědi na nejčastěji kladené dotazy klientů školicího střediska NICOM? 

Přečtěte si základní informace ...

zobrazit více informací

Možnosti financování kurzů

Hledáte akreditované kurzy DVPP pro pedagogické pracovníky?  Jak mít hrazeno školení pro firmy až z 85 % díky výzvě POVEZ II? Víte, že vám rekvalifikaci  nebo kterýkoliv jiný kurz může hradit úřad práce? 

Podívejte se na možnosti platby za školení ...

zobrazit více informací

Kontaktujte nás

Fakturační adresa:
Smetanova 3
602 00 Brno
IČ: 26226375
DIČ: CZ26226375
Adresa pobočky:
Zenklova 32/28
180 00 Praha 8
Tel: +420 222 231 100
 
Získávejte novinky a akční nabídky Zásady zpracování osobních údajů